Język polski - egzamin ósmoklasisty - kurs - co poniedziałek o 18.30

Ogłoszenie nieaktualne

obserwuj
Cena

60

Jestem
Firmą
Udzielam / szukam korepetycji
Udzielam
Przedmiot
J. polski
Dodatkowe informacje
Lekcja u korepetytora

Treść ogłoszenia

KURS Z JĘZYKA POLSKIEGO PRZYGOTOWUJĄCY DO EGZAMINU ÓSMOKLASISTY

Korepetycje są przeznaczone dla uczniów, którzy w 2023 roku przystępują do egzaminu ósmoklasisty.

Dziewięćdziesięciominutowe zajęcia będą odbywać się w 4-osobowych grupkach raz w tygodniu w biurze w Gdańsku Brzeźnie – w poniedziałki od 18.30 do 20.00. 

Na zajęciach pracuję z uczniem, bazując na arkuszach egzaminacyjnych i materiałach edukacyjnych opracowanych przez Centralną Komisję Edukacyjną oraz rzetelne wydawnictwa oświatowe.

Mój system pracy z uczniami opiera się na trzech filarach. Są to RZETELNOŚĆ, SKUTECZNOŚĆ oraz PRZYJAZNA ATMOSFERA. Co najistotniejsze – uczę, bazując na aktualnych wymaganiach egzaminacyjnych. Ponadto przygotowuję dla ucznia spersonalizowane notatki, dbam o regularne powtarzanie materiału, zadaję zadania domowe i skrupulatnie sprawdzam ich wykonanie – przy czym koncentruję się na mocnych stronach ucznia.

Cennik (za 90 minut zajęć):
  • zajęcia w grupie – 90 zł od osoby (koszt 60 minut zajęć to 60 zł) – zajęcia odbywają się w biurze, obecnie trwa nabór na zajęcia w poniedziałki od 18.30 do 20.00, wystarczy, że się zapiszesz.
Podczas zajęć rozwijam u ucznia umiejętności niezbędne na egzaminach, czyli:
  • czytanie ze zrozumieniem;
  • pisanie poprawnych tekstów;
  • funkcjonalne wykorzystanie wiedzy na temat lektur obowiązkowych;
  • rozumienie kluczowych zagadnień związanych z gramatyką i teorią literatury;
  • korzystanie z podstawowych technik skutecznego uczenia się.
Co zajęcia będę przekazywała uczniom materiał do nauki, z którego będę szczegółowo odpytywała podczas kolejnej lekcji. Poza tym co kilka miesięcy będziemy robić powtórki z tego, co przerobiliśmy wcześniej.

Jak zapewne się domyślasz… na zajęciach ze mną nie jest łatwo, ale jest skutecznie i motywująco, a do tego dbam o dobrą atmosferę podczas zajęć! Odezwij się i umów na pierwsze zajęcia. Razem damy radę!

Prowadząca:

Malwina Singer – absolwentka dziennych studiów magisterskich z filologii polskiej na Uniwersytecie Gdańskim, pracowała w Gdańskim Wydawnictwie Oświatowym jako redaktor (w tym przy tworzeniu podręczników szkolnych), obecnie kursantka SWPS (Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej) na studiach podyplomowych: Psychologia dzieci i młodzieży – wspomaganie rozwoju, poza nauczaniem zajmuje się copywritingiem oraz korektą i redakcją tekstów, od lat z powodzeniem przygotowuje uczniów do egzaminu ósmoklasisty i matury (na życzenie przedstawiam dyplomy ze studiów licencjackich i magisterskich). 

Jeżeli zapiszesz swoje dziecko na zajęcia ze mną, a następnie z Twojego polecenia trafi do mnie kolejny uczeń, poinformuj mnie o tym, a ja w ramach podziękowania poprowadzę jedne zajęcia dla Twojego dziecka gratis!

Masz pytania lub wątpliwości? Zadzwoń lub napisz!

Ze względu na charakter mojej pracy nie zawsze mogę odebrać telefon. Jeżeli nie odbiorę, napisz (może to być chociażby krótki esemes o treści "korepetycje") – wtedy oddzwonię do Ciebie możliwie szybko.

Na maile i wiadomości na messengerze odpowiadam w ciągu 24 godzin (w dni robocze).

Kontakt:

Malwina Singer
ul. Dunikowskiego 17/B/5
80-524 Gdańsk (Brzeźno)
tel.: [ukryte]
[ukryte]

Sprawdź opinię o firmie Interlinia 1,5 na Facebooku i na Google!
czytaj więcej
  • Numer ogłoszenia: 64915556
  • Data wyróżnienia: 02.09.2022
  • Data wprowadzenia: 13.07.2022
  • Aktualizacja: 19.08.2022