Kompleksowe kursy maturalne i korepetycje z Biologii.(Również Online!)

obserwuj
Cena
80

Do negocjacji

Udzielam / szukam korepetycji
Udzielam
Przedmiot
Biologia
Dodatkowe informacje
Dojazd do ucznia, Lekcja u korepetytora

Treść ogłoszenia

Student V. roku kierunku lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego zaprasza serdecznie uczniów szkół podstawowych i szkół średnich na korepetycje i kursy maturalne przygotowujące do egzaminu z Biologii !

Jestem absolwentem klasy biologiczno-chemicznej III Liceum Ogólnokształcącego im. Marynarki Wojennej w Gdyni. Na maturze rozszerzonej z biologii uzyskałem wynik 90%. Posiadam również tytuł laureata konkursu kuratoryjnego z biologii.

Przygotowuję do sprawdzianów, klasówek oraz odpowiedzi ustnych, pomagam w przygotowywaniu referatów i prac domowych, jak i szkolę pod konkursy przedmiotowe oraz przygotowuję do egzaminu ósmoklasisty oraz matury.

W ramach współpracy udostępniam uczniom w formie elektronicznej, szeroką gamę aktualnych materiałów w formie vademecum, atlasów, zbiorów zadań, osobiście przygotowanych fiszek oraz innych pomocy dydaktycznych.  - współpracując ze mną, nie będą Państwo musieli dokupywać w ramach egzaminu żadnych innych materiałów, podręczników, pomocy .

Jestem również do dyspozycji dla uczniów w sieci (prowadzę zajęcia online, jestem zawsze dostępny na różnych komunikatorach, gdzie prowadzę większość korespondencji), w przypadku nieprzewidzianych problemów, bądź też dodatkowych pytań czy wątpliwości ucznia - zawsze znajduję czas na dodatkową pomoc i traktuje ją jako część mojej standardowej współpracy.

Uważam się za osobę cierpliwą, towarzyską i komunikatywną. Projektuję moje lekcje, zawsze starając by były one nietuzinkowe, angażujące, i pełne interakcji - dzięki czemu łatwiej zrozumieć i zapamiętać wymagane treści. Zawsze staram się tworzyć na zajęciach atmosferę, w której uczeń czuje się komfortowo, przy czym jestem konsekwentny w realizacji postawionych celów.

Ze względu na moje dotychczasowe doświadczenia i przygotowanie, poznałem w sposób wnikliwy zarówno realizowane przez komisje egzaminacyjne podstawy programowe jak i typowe problemy uczniów i jestem w stanie zaadresować je w adekwatny sposób, wyeliminować słabsze strony i wątpliwości moich kursantów. Zajęcia prowadzę w sposób interaktywny, nastawiony na ucznia i dostosowany do jego indywidualnych potrzeb. Poruszam zagadnienia opracowywane na zajęciach w sposób przemyślany. Przygotowany przeze mnie plan nauki  ułatwia i przyśpiesza pracę.

Dni i godziny zajęć staram się w miarę możliwości dopasowywać do klienta.

Informacje dodatkowe:

Prowadzę zajęcia również w formie online z wykorzystaniem tablicy multimedialnej bitpaper.io
Zajęcia u mnie, organizuje w Gdańsku Siedlcach, przy ulicy Skarpowej!

Zapraszam raz jeszcze!

Adam Żuczek
Numer telefonu: 798071... Wyświetl numer
czytaj więcej
zgłoś do moderacji

Zobacz inne oferty

Ogłoszenie podstawowe

Cena

60 zł

Aktualizacja: 1 miesiąc temu
Ogłoszenie podstawowe

Cena

80 zł

Aktualizacja: 22 dni temu
Ogłoszenie podstawowe
Oferta online

Adam Żuczek

798071... Wyświetl numer
Polityka prywatności

Lokalizacja

Adres
Gdańsk Siedlce
Skarpowa 61 
Ważne jeszcze 59 dni (do 20.08.2021)
  • Numer ogłoszenia: 63320936
  • Data wyróżnienia: 31 maja 2021
  • Data wprowadzenia: 13 marca 2020
  • Aktualizacja: 20 maja 2021
  • Wyświetleń: 164
  • Wyświetleń na liście: 4 603
Zadzwoń SMS