Wróć do góry

Kompleksowe kursy maturalne i korepetycje z Biologii (Również Online!)

Ogłoszenie podstawowe
Zdjęcie 1 / 2
Cena

100

Do negocjacji

Jestem
Osobą prywatną
Udzielam / szukam korepetycji
Udzielam
Przedmiot
Biologia
Dodatkowe informacje
Dojazd do ucznia, Lekcja u korepetytora

Treść ogłoszenia

Lekarz stażysta, absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego zaprasza serdecznie uczniów szkół podstawowych i szkół średnich na korepetycje i kursy maturalne przygotowujące do egzaminu z Biologii !

Jestem absolwentem klasy biologiczno-chemicznej III Liceum Ogólnokształcącego im. Marynarki Wojennej w Gdyni. Na maturze rozszerzonej z biologii uzyskałem wynik 90%. Posiadam również tytuł laureata konkursu kuratoryjnego z biologii. Prowadzeniem korepetycji z młodzieżą zajmuję się od pierwszych lat studiów i kontynuuję je po dziś dzień jako realizacja mojego życiowego zamiłowania do dydaktyki.

Przygotowuję do sprawdzianów, klasówek oraz odpowiedzi ustnych, pomagam w przygotowywaniu referatów i prac domowych, szkolę pod konkursy przedmiotowe - kuratoryjne jak i pod olimpiadę biologiczną oraz przygotowuję do egzaminu ósmoklasisty oraz matury.

W swoim dorobku dydaktycznym posiadam wielu laureatów konkursowych, olimpijskich jak i zadowolonych studentów uniwersytetów medycznych, których wybrane świadectwa są Państwo w stanie odnaleźć w opiniach na moich profilu.

W ramach współpracy udostępniam uczniom w formie elektronicznej, szeroką gamę aktualnych materiałów w formie vademecum, atlasów, zbiorów zadań, osobiście przygotowanych fiszek oraz innych pomocy dydaktycznych.  - współpracując ze mną, nie będą Państwo musieli dokupywać w ramach egzaminu żadnych innych materiałów, podręczników, pomocy.

Dodatkowo - wszelkie wspólnie prowadzone zajęcia są nagrywane, archiwizowane i udostępniane podopiecznym, tak aby zawsze mogli oni wrócić do wspólnie przerabianych treści.

Jestem również do dyspozycji dla uczniów w sieci (prowadzę zajęcia online, jestem zawsze dostępny na różnych komunikatorach, gdzie prowadzę większość korespondencji), w przypadku nieprzewidzianych problemów, bądź też dodatkowych pytań czy wątpliwości ucznia - zawsze znajduję czas na dodatkową pomoc i traktuje ją jako część mojej standardowej współpracy.

Uważam się za osobę cierpliwą, towarzyską i komunikatywną. Projektuję moje lekcje, zawsze starając by były one nietuzinkowe, angażujące, i pełne interakcji - dzięki czemu łatwiej zrozumieć i zapamiętać wymagane treści. Zawsze staram się tworzyć na zajęciach atmosferę, w której uczeń czuje się komfortowo, przy czym jestem konsekwentny w realizacji kroków potrzebnych do osiągnięcia poziomu wiedzy i zrozumienia, niezbędnych dla celów ucznia.

Ze względu na moje dotychczasowe doświadczenia i przygotowanie, poznałem w sposób wnikliwy zarówno realizowane przez komisje egzaminacyjne podstawy programowe jak i typowe problemy uczniów i jestem w stanie zaadresować je w adekwatny sposób, wyeliminować słabsze strony i wątpliwości moich kursantów. Zajęcia prowadzę w sposób interaktywny, nastawiony na ucznia i dostosowany do jego indywidualnych potrzeb. Poruszam zagadnienia opracowywane na zajęciach w sposób przemyślany. Przygotowany przeze mnie plan nauki  ułatwia i przyśpiesza pracę.

Dni i godziny zajęć staram się w miarę możliwości dopasowywać do klienta.

Informacje dodatkowe:

Prowadzę zajęcia również w formie online z wykorzystaniem tablicy multimedialnej bitpaper.io
Zajęcia u mnie, organizuje w Gdańsku Siedlcach, przy ulicy Skarpowej!

Zapraszam raz jeszcze!

Adam Żuczek
Numer telefonu: 798071... Wyświetl numer
czytaj więcej
zgłoś do moderacji

Zobacz inne oferty od ogłoszeniodawcy

Kompleksowe kursy maturalne i indywidualne z Chemii (Również Online!)

Ogłoszenie podstawowe

100 zł

Aktualizacja: 15 dni temu
Oferta online

Adam Żuczek

798071... Wyświetl numer
Polityka prywatności

Lokalizacja

Adres
Gdańsk Siedlce
Skarpowa 61 
Ważne jeszcze 0 dni (do 30.05.2023)
  • Numer ogłoszenia: 63320936
  • Data wyróżnienia: 14.05.2023
  • Data wprowadzenia: 13.03.2020
  • Aktualizacja: 20.04.2023
Zadzwoń SMS