Korepetycje - angielski, matematyka, egzamin ósmoklasisty, matura

obserwuj
Cena

60

Jestem
Osobą prywatną
Udzielam / szukam korepetycji
Udzielam
Przedmiot
Informatyka,
J. angielski,
Matematyka

Treść ogłoszenia

Korepetycje Gdańsk - język angielski, matematyka, przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty i matury.

Dzień dobry,

mam na imię Jakub, jestem tegorocznym maturzystą i studentem studiów inżynierskich na kierunku Informatyka Stosowana na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika. Od 3 lat udzielam korepetycje, mam duże doświadczenie w nauczaniu dzieci i młodzieży. Maturę z matematyki podstawowej zdałem na 87%, z angielskiego podstawowego na 98%, a z angielskiego rozszerzonego na 90%.

Pomimo młodego wieku, posiadam doświadczenie na rynku IT. Wykonałem kilka zleceń stworzenia stron internetowych jak i w wakacje 2020 roku pracowałem w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w firmie IT, gdzie byłem najmłodszym pracownikiem.

Oferuję korepetycje z języka angielskiego oraz matematyki dla klas 4-8 szkoły podstawowej oraz dla liceum, pomagam również w przygotowaniu do egzaminu ósmoklasisty, egzaminów kwalifikacyjnych oraz egzaminu maturalnego.
Korepetycje odbywają się online, lecz w przeciwieństwie do zdalnego nauczania, to uczeń przede wszystkim pracuje na zajęciach. Pracujemy na interaktywnych materiałach, a w przypadku ósmoklasistów oraz maturzystów również na arkuszach z poprzednich lat.

Z racji doświadczenia doskonale umiem rozpoznać potrzeby ucznia i uzupełnić jego braki w wiedzy. Moi klienci są bardzo zadowoleni. W poprzednich latach otrzymałem od rodziców ósmoklasistów podziękowania za pomoc w dostaniu się ich pociech do ich wymarzonych szkół.

Wyniki mówią same za siebie.

To samo tyczy się egzaminów kwalifikacyjnych bądź poprawkowych.


Cena za godzinę zajęć wynosi 80 zł, płacone w sposób wybrany przez rodzica (Blik, przelew itd.), z możliwością płatności z góry za kilka godzin.

Zapraszam do kontaktu. Preferuję kontakt telefoniczny.

Pozdrawiam.
czytaj więcej
zgłoś do moderacji
Ogłoszenie maxi
Oferta online

Jakub Żuchowski

605062... Wyświetl numer
Polityka prywatności

Lokalizacja

Adres
Gdańsk
Ważne jeszcze 37 dni (do 05.01.2023)
  • Numer ogłoszenia: 64967845
  • Data wyróżnienia: 20.11.2022
  • Data wprowadzenia: 19.08.2022
  • Aktualizacja: 05.10.2022
Zadzwoń SMS