Korepetycje Gdańsk! J.ang J.pol Inf Mat

obserwuj
2
Zdjęcie 1 / 2
Cena
40

Do negocjacji

Udzielam / szukam korepetycji
Udzielam
Przedmiot
Informatyka,
J. angielski,
J. polski,
Matematyka
Dodatkowe informacje
Dojazd do ucznia

Treść ogłoszenia

OGŁOSZENIE - KOREPETYCJE GDAŃSK!
Jestem uczniem 2 klasy liceum z ponad rocznym doświadczeniem w udzielaniu korepetycji. Z egzaminu gimnazjalnego j. polski oraz angielski podstawę zdałem na 100%, rozszerzenie z angielskiego na 90%. Moi klienci są bardzo zadowoleni, mam również doświadczenie w pracy z dziećmi ze spektrum autyzmu. Moja pierwsza uczennica z sierpnia 2019 roku zdała dzięki mnie egzamin kwalifikacyjny do 5 klasy.
Cennik za poszczególne przedmioty za godzinę zegarową (Możliwość płatności z góry za daną ilość lekcji, bądź po każdej lekcji zarówno gotówką, jak i przelewem):
Matematyka - 50 zł
J. angielski - 40 zł
J. polski - 40 zł
Informatyka - 50 zł.
Ponadto jestem programistą, tworzę strony internetowe na zlecenie, w wakacje 2020 roku przepracowałem staż w korporacji znajdującej się w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni jako Junior Front-End Developer, na co mam dowód w postaci referencji (byłem najmłodszym pracownikiem w historii tego Parku). Prócz tego biorę udział w projekcie Ad Personam, w ramach którego między innymi organizujemy debaty i wywiady z politykami i młodzieżówkami. Dojeżdżam do ucznia w obrębie Przymorza Wielkiego, Przymorza Małego, Zaspy Młyniec, Zaspy Rozstaje, Wrzeszcza Górnego, Wrzeszcza Dolnego, Żabianki i Brzeźna (Wszystko w cenie). W wypadku większej ilości lekcji w tygodniu jestem skłonny do negocjacji ceny. Proszę o udostępnienia! Jeśli ktoś z Państwa jest zainteresowany ofertą proszę o kontakt telefoniczny, bądź SMS. Gwarantuję, że nawiąże kontakt .

Pozdrawiam.
zgłoś do moderacji
Ogłoszenie premium
Oferta online

Jakub Żuchowski

605062... Wyświetl numer
Polityka prywatności

Lokalizacja

Adres
Gdańsk
Ważne jeszcze 58 dni (do 15.06.2021)
  • Numer ogłoszenia: 64147809
  • Data wyróżnienia: 17 kwietnia 2021
  • Data wprowadzenia: 2 marca 2021
  • Aktualizacja: 15 marca 2021
  • Wyświetleń: 340
  • Wyświetleń na liście: 6 666
Zadzwoń SMS