Korepetycje: Język Polski/Angielski - Uzupełniające/Przygotowawcze

Ogłoszenie nieaktualne

obserwuj
2
Zdjęcie 1 / 2
Cena
70
Jestem
Osobą prywatną
Udzielam / szukam korepetycji
Udzielam
Przedmiot
J. angielski,
J. polski
Dodatkowe informacje
Dojazd do ucznia, Lekcja u korepetytora

Treść ogłoszenia

Oferuję regularne korepetycje z języka polskiego (nauka o języku, literatura i sztuka/kultura) albo angielskiego (w zakresie od A1 do C!) na terenie Sopotu/Trójmiasta dla młodzieży w każdym wieku, na etapach szkoły podstawowej i liceum, w ramach uzupełnienia wiedzy albo też utrwalenia, powtórzenia czy odpowiedniego przyswojenia obecnie przerabianego zakresu przedmiotu - bądź przygotowania do egzaminu ósmoklasisty tudzież matury na poziomie zarówno podstawowym, jak i rozszerzonym.

Jestem studentem Skandynawistyki z żywym zainteresowaniem literaturą, kulturą oraz sztuką polskojęzyczną oraz anglojęzyczną - mam też doświadczenie w pracy dydaktycznej z młodzieżą i dziećmi, przy olimpiadzie polonistycznej, a także otrzymany wysoki wynik z matury dwujęzycznej.

W zależności od indywidualnych potrzeb ucznia, pod które będę przygotowywał metodę, mogę zaproponować własne materiały albo dostosować program zajęć do tych obecnie przerabianych w szkole, również w formie uzupełnienia.

Możliwy jest dojazd na miejsce na terenie Sopotu oraz okolic, a także przyjęcie w mieszkaniu w pobliżu dworca Sopot Centrum, ewentualnie też prowadzenie korepetycji w trybie zdalnym za pośrednictwem Skype'a.
(zaszczepiony trzykrotnie)

Zainteresowanych proszę o kontakt drogą e-mailową bądź telefoniczną.
czytaj więcej
  • Numer ogłoszenia: 64669091
  • Data wprowadzenia: 18.01.2022
  • Aktualizacja: 18.01.2022