Korepetycje z języka angielskiego dla szkoły podstawowej i liceum

powrót do listy
obserwuj
Cena
40
Udzielam / szukam korepetycji
Udzielam
Przedmiot
J. angielski
Dodatkowe informacje
Dojazd do ucznia, Lekcja u korepetytora, Przygotowanie do testów, egzaminów

Treść ogłoszenia

Serdecznie zapraszam na korepetycje z języka angielskiego. Lekcję mogą odbywać się z dojazdem do ucznia.

Ukończyłem program International Baccalaureate (matury międzynarodowej). Sama moja ocena maturalna z języka angielskiego zaświadcza poziom C1. Oprócz tego w programie matury międzynarodowej całe nauczanie odbywa się w języku angielskim. Sam egzamin ze wszystkich przedmiotów również jest po angielsku. 

Byłem wielokrotnie również animatorem dla dzieci na zagranicznych kempingach (we Włoszech), na których organizowałem zajęcia w języku angielskim. Oprócz tego byłem członkiem wolontariatu, który polegał na współpracy z Amerykanami. Obecnie studiuję na kierunku lekarskim na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. 

Moja metoda nauczania opiera się na fiszkach, podręczniku ustalonym lub obowiązującym w szkole oraz prezentacjach. Zapewniam materiały, ćwiczenia oraz zadania. Przekażę też wiedzę i porady, które pozwoliły mi efektywnie przetrwać całą edukację angielskiego.

Pomagam w nauce bieżącej (sprawdziany) jak i przygotowuję np. do egzaminy ośmioklasisty. Zajęcia są dla każdego, poziom jest dostosowany do ucznia. Szczególnie zapraszam klasy 4-8. Przygotowuję zarówno do egzaminu ośmioklasisty jak i matury. Wcześniej udzielałem korepetycji na śląsku.
Ogłoszenie podstawowe
534485... Zadzwoń
Bartosz Żegleń
Adres
Gdańsk  Wrzeszcz
Grudziądzka 
Ważne jeszcze 3 dni (do 13.12.2019)
obserwuj to ogłoszenie
  • Numer ogłoszenia: 63022412
  • Data wprowadzenia: 12 listopada 2019
  • Wyświetleń: 27
  • Wyświetleń na liście: 680
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku
zgłoś do moderacji
Zadzwoń SMS