Korepetycje z języka angielskiego

obserwuj
Cena
79
Jestem
Firmą
Udzielam / szukam korepetycji
Udzielam
Przedmiot
J. angielski
Dodatkowe informacje
Dojazd do ucznia

Treść ogłoszenia

100% ZDAWALNOŚCI w 2021 r! TEL: 661747... Wyświetl numer  .  Profesjonalne, indywidualne korepetycje z DOJAZDEM do ucznia lub ONLINE . Matura, egzamin ósmoklasisty, pomoc w bieżącym materiale, szlifowanie języka.

Angielski to Twój nowy cel? W takim razie dzwoń do Anglikon! I już do Ciebie jedziemy :)

Angielski da się lubić i da się mówić! Naprawdę. To, że w szkole idzie Ci jak krew z nosa, nie znaczy, że Ci z nim nie po drodze. Wiemy, co mówimy: nie tylko na co dzień pracujemy z takimi osobami, jak Ty, ale i sami angielskiego nie nauczyliśmy się w szkole. Jeden nauczyciel, 30 średnio-zaangażowanych osób, dużo nudy i patrzenie się w podręczniki - kto by nauczył się czegokolwiek w ten sposób? Wąskie grono. Na szczęście są…korepetycje!

Dlaczego warto?

Przyjedziemy do Ciebie do domu lub zajęcia przez internet
Nie musisz jechać przez pół miasta, włączać jak dojadę i czuć, że marnujesz w tramwajach drogocenną część życia. Przyjedziemy do Ciebie do domu. Możemy też uczyć się w najbliższej kawiarni. Jak Ci wygodnie! Oferujemy również zajęcia przez internet.

Materiały? W cenie!
Nauka angielskiego u nas nie zaczyna się od kupna podręczników. Tak jak wspominaliśmy, to nie szkoła! Wszystkie materiały są w cenie i w dowozie. Nie musisz o nich pamiętać. Nasza w tym głowa ;)

Jesteśmy elastyczni
W piątek wieczór, w weekend, w środę po południu. Raz w tygodniu, codziennie,wtedy, kiedy masz problem. Uczymy angielskiego, kiedy chcesz i jak chcesz. Niczego nie narzucamy, niczego nie proponujemy. Nasza w tym głowa, żebyś chciał więcej i więcej ;)

Mamy najlepszych korepetytorów!
Po prostu jak magnes przyciągamy fajnych ludzi, którzy nie tylko uczą, ale i lubią to robić. A jakie mają anegdotki, jakie opowieści! Fajnie pogadać, fajnie posłuchać.Tak, nawet po angielsku ;)

Dowody? Oczywiście!
Mamy pozytywne opinie w internetach, na stronie i w rekomendacjach od uczniów i od ich rodziców - chętnie prześlemy je na zapytanie, na maila. Pod ogłoszeniem również zobaczysz niektóre z nich. Jeśli macie wątpliwości, potrafimy je rozwiać. A potem przyjeżdżamy na pierwsze zajęcia i nie musimy już przedstawiać żadnych dowodów, że jesteśmy świetni!

Nauka w grupie? Nie ma problemu ;)
Chcesz się uczyć z rodzeństwem, kolegą z klasy, najlepszą przyjaciółką? Grup nie uczymy, bo uważamy, że to bez sensu, ale jedna, dwie osoby więcej, to nadal fajne wyniki, a jeszcze lepsza konwersacja. No i cena niższa oczywiście!

NAWET NAJWIĘKSZY LEŃ NAUCZY SIĘ ANGIELSKIEGO!

CENNIK

Czas zajęć 60 min.:
• Pakiet 8 lekcji - 79 zł (60 min.)
• Pakiet 4 lekcji - 82 zł (60 min.)
• Bez pakietu - 85 zł (60 min.)

Czas zajęć 90 min.:
• Pakiet 8 lekcji - 93 zł (90 min.)
• Pakiet 4 lekcji - 96 zł (90 min.)
• Bez pakietu - 99 zł (90 min)

W przypadku poziomu rozszerzonego, NIC NIE DOPŁACASZ!
Dojazd na terenie Warszawy - wszystkie ceny o 5 zł wyższe.
PIERWSZA LEKCJA JEST ZAWSZE W NAJTAŃSZYM WARIANCIE!
Dopiero po niej decydujesz, czy chcesz wykupić pakiet lekcji do wykorzystania w dowolnym czasie, czy płacić co zajęcia:)

Dobry plan?  Skontaktuj się z nami - tel: 661747... Wyświetl numer
Nie, nie musisz pisać po angielsku ;)
czytaj więcej
zgłoś do moderacji

Zobacz inne oferty

Ogłoszenie podstawowe

79 zł

Aktualizacja: 2 miesiące temu
Ogłoszenie podstawowe

Klaudia

661747... Wyświetl numer
Polityka prywatności

Lokalizacja

Adres
Gdańsk
Ważne jeszcze 27 dni (do 24.10.2021)
  • Numer ogłoszenia: 64390963
  • Data wprowadzenia: 23 lipca 2021
  • Aktualizacja: 28 lipca 2021
  • Wyświetleń: 35
  • Wyświetleń na liście: 1 664
Zadzwoń SMS