Korepetycje z matematyki, chemii i fizyki

obserwuj
Cena
79
Jestem
Firmą
Udzielam / szukam korepetycji
Udzielam
Przedmiot
Chemia,
Fizyka,
Matematyka
Dodatkowe informacje
Dojazd do ucznia

Treść ogłoszenia

TEL.: 695291... Wyświetl numer Profesjonalne, indywidualne korepetycje z matematyki, chemii i fizyki Z DOJAZDEM do ucznia lub ONLINE. Matura, egzamin ósmoklasisty, pomoc w bieżącym materiale.Oferujemy indywidualne korepetycje z matematyki, chemii i fizyki.

Potrzebujesz nauczyciela? Oczywiście, że nie. Co najmniej jednego przecież już masz ;) Potrzebujesz korepetytora! Takiego, który poświęci uwagę tylko Tobie. Który potrafi tłumaczyć, który potrafi słuchać, który nie oceni, ani nie wyśmieje - wręcz przeciwnie, pokaże co i jak. I okaże się, że to wcale nie było takie trudne, jak się wydaje. Zawsze tak jest. Słowo! :)

W Matematikon znamy się na uczeniu. Mamy dar tłumaczenia, a zadania domowe, nawet te najtrudniejsze, nie mają przed nami żadnych tajemnic. Masz kiepskie oceny, czeka Cię egzamin ( poprawkowy, maturalny, ósmoklasisty), boisz się zaliczenia przedmiotu? Już nie musisz. Skontaktuj się z nami. Możesz na nas ( i z nami) liczyć! :)

Dlaczego warto?

Przyjedziemy do Ciebie do domu lub zajęcia przez internet

Nie, nie musisz nigdzie jechać i dojeżdżać. Nie musisz marnować czasu w tramwajach, autobusach, korkach. Nie musisz brać udziału w zajęciach grupowych, gdzie każdy ma inny poziom, a Anka to cały czas ma rękę w górze, a Piotrek gada wciąż z kolegą. Przyjedziemy do Ciebie do domu i skupimy się na Twoich matematycznych problemach. Tylko i wyłącznie! Oferujemy również zajęcia indywidualne przez internet:)

Materiały do zajęć w cenie

Na zajęcia jesteśmy w 100% przygotowani. Nie musisz nic drukować ani skanować, nie potrzebujesz dodatkowych podręczników ani nawet tych aktualnych. Po prostu: mówisz, z czym masz problem, a Twój korepetytor przyjeżdża z całym asortymentem. I tak: wszystkie materiały po zajęciach zostają u Ciebie!

Jesteśmy elastyczni

W Matematikon to Ty decydujesz, kiedy chcesz uczyć się matmy. Po szkole, w weekend, pod wieczór? Nie ma problemu. Ustalamy dogodny dla Ciebie termin, przyjeżdżamy i odkrywamy przed Tobą matematyczne arkana. Brzmi strasznie? Wcale tak nie jest. Zobaczysz, będzie fajnie! :)

Korepetytorzy, którzy dają się lubić

Możemy Ci godzinami opowiadać o naszych kwalifikacjach, pokazywać papiery wyższych uczelni i certyfikaty nauczycielskie, ale w rzeczywistości przecież nie to jest najważniejsze - korepetytor po prostu musi czuć temat. Wiesz, jesteśmy sympatyczni. I to jest to, za co chwalą nas klienci. Zaraz po efektach oczywiście ;)

Pozytywne opinie

Nauczyliśmy już bardzo wielu. Chcesz nas sprawdzić? Nie ma problemu. Rekomendacje naszych uczniów i ich rodziców znajdziesz na naszej stronie www, chętnie też przedstawiamy referencje mailowo. Wybierając nas, nie wybierasz kota w worku. Co to, to nie!

Jest was więcej? Będzie taniej!

Kolega ze szkolnej ławki też ma kłopot z tematem? Zaproś go do siebie - ogarniemy to we trzech. A i cena będzie niższa ;) Pamiętaj jednak, że więcej niż dwie osoby jednocześnie nie bierzemy pod uwagę - wtedy to już coraz bardziej przypomina salę lekcyjną. A przecież nie o to chodzi!


CENNIK

Czas zajęć 60 min.:
• Pakiet 8 lekcji - 79 zł (60 min.)
• Pakiet 4 lekcji - 82 zł (60 min.)
• Bez pakietu - 85 zł (60 min.)

Czas zajęć 90 min.:
• Pakiet 8 lekcji - 93 zł (90 min.)
• Pakiet 4 lekcji - 96zł (90 min.)
• Bez pakietu - 99 zł (90 min)

W przypadku poziomu rozszerzonego, NIC NIE DOPŁACASZ!

Dojazd na terenie Warszawy - wszystkie ceny o 5 zł wyższe.

PIERWSZA LEKCJA JEST ZAWSZE W NAJTAŃSZYM WARIANCIE!
Dopiero po niej decydujesz, czy chcesz wykupić pakiet do wykorzystania w dowolnym czasie, czy płacić co zajęcia :)

NIE RYZYKUJ SWOJEJ PRZYSZŁOŚCI, zatrudniając przypadkowego korepetytora. Postaw na mobilne centrum edukacji MATEMATIKON .

Brzmi nieźle? Jasne, że tak! Zadzwoń do nas - 695291... Wyświetl numer .
Zobaczysz, że pójdzie jak po maśle ;)

Oferujemy indywidualne korepetycje z matematyki, chemii i fizyki.

Matematikon.
Poznaj swojego korepetytora.
czytaj więcej
zgłoś do moderacji

Zobacz inne oferty

Ogłoszenie podstawowe

79 zł

Aktualizacja: 2 miesiące temu
Ogłoszenie podstawowe

Klaudia

695291... Wyświetl numer
Polityka prywatności

Lokalizacja

Adres
Gdańsk
Ważne jeszcze 27 dni (do 24.10.2021)
  • Numer ogłoszenia: 64390983
  • Data wprowadzenia: 23 lipca 2021
  • Aktualizacja: 28 lipca 2021
  • Wyświetleń: 65
  • Wyświetleń na liście: 1 629
Zadzwoń SMS