MATEMATYKA tutoring, IV-VI klasa, Wyciąganie za uszy ;)

powrót do listy

Ogłoszenie nieaktualne

Treść ogłoszenia

Specjalizuję się w nauczaniu dzieci w wieku 10-13lat z zakresu nauk ścisłych. Mam na imię Sonia i mam 31 lat, większość dorosłego życia pracuję w edukacji dzieci i młodzieży.
Dzieci szczególnie lubią moją umiejętność łączenia wiedzy szkolnej w eksperymenty i zadania, które pozwalają im zrozumieć materiał, a nie tylko się go uczyć. To sprawia, że moje zajęcia są wyjątkowe i warto się na nich postarać. Znajduje to szybkie przełożenie na wyniki szkolne :)  
Mam doświadczenie w przeprowadzaniu lekcji indywidualnych w sposób nie tylko skuteczny, ale również atrakcyjny dla dzieci. Po prostu chcą wracać, umiem również je zdopingować do nauki oraz rozszerzać konteksty myślowe i zostać ich wymarzonym nauczycielem. Ułatwia mi to moje wykształcenie psychologiczne, z zawodu jestem Instruktorem Pierwszej Pomocy Emocjonalnej. 
Studiowałam również Inżynierię Środowiska na Politechnice Gdańskiej, co dało mi solidne podstawy z nauk ścisłych. 

Pracowałam już z prymusami, urwisami, gwiazdorami oraz różną krnąbrną dziatwą. Również do Twojego dziecka skutecznie dotrę :) 
 Metody, którymi pracuję: wiedza szkolna w otoczeniu eksperymentów, tutoring, neurodydaktyka.

Spotkania trwają 1,5h, a ich koszt to 60zł.
Pracujemy nad tym, co najpilniejsze, z różnych przedmiotów. Moja pomoc jest kompleksowa i profesjonalna - bawię, uczę i "odchowuję" dzieci od 2010roku (również "trudne przypadki")
.Komunikacja i motywacja to u mnie podstawa w pracy z uczniem. 
Szczególnie zapraszam na matematykę, gdzie uczymy się specyficznego myślenia matematycznego. Jest to przedmiot sprawiający obecnie najwięcej problemów. Niepotrzebnie :) 

WYSTAWIANIE OCEN JUŻ NIEDŁUGO, A U MNIE DOSTĘPNE SĄ OSTATNIE WOLNE TERMINY. Im szybciej zaczniemy pracę, tym lepiej wyjdzie na koniec roku. Zapraszam do kontaktu
728... Wyświetl numer
 
Cena
40
Adres
Gdynia Redłowo
Udzielam / szukam korepetycji
Udzielam
Przedmiot
Biologia,
Chemia,
J. Angielski,
J. Polski,
Matematyka
Dodatkowe informacje
Dojazd do ucznia, Lekcja u korepetytora, Przygotowanie do testów, egzaminów
Więcej parametrów
  • Numer ogłoszenia: 61510174
  • Data wyróżnienia: 14 maja 2018
  • Data wprowadzenia: 14 maja 2018
  • Aktualizacja: 14 maja 2018
  • Wyświetleń: 82
  • Wyświetleń na liście: 1 801
zgłoś do moderatora
zgłoś do moderatora