Wróć do góry

Nauka j. angielskiego przyjemnie i profesjonalnie

Ogłoszenie nieaktualne

Zdjęcie 1 / 11
Cena

100

Jestem
Firmą
Udzielam / szukam korepetycji
Udzielam
Przedmiot
J. angielski

Treść ogłoszenia

Nazywam się Kaja Potoniec, jestem psycholożką, lektorką języka angielskiego i wykładowczynią (Uniwersytet Medyczny).

Parę lat temu założyłam szkołę językową Creative Cat World. Jest to miejsce, w którym uczę po swojemu, czyli jak psycholog - przyjaźnie dla mózgu i dla uczniów, a dzięki temu efektywnie.

Wiele lat pracowałam głównie z najmłodszymi oraz wyspecjalizowałam się w przygotowaniu do egzaminu ósmoklasisty. Od jakiegoś czasu coraz większą przyjemność sprawia mi przygotowanie do matury oraz współpraca z dorosłymi kobietami i w tym kierunku głównie się rozwijam. Nie boję się osób, które wcześniej usłyszały, że są “przypadkiem beznadziejnym” ani tych, które otrzymały diagnozę spektrum autyzmu czy ADHD.
Dlaczego? Bo korzystam z najnowszej dostępnej wiedzy odnośnie działania ludzkiego mózgu, a u mnie na zajęciach nie ma stresu i presji. Pracujemy tak, aby student uwierzył w siebie i przede wszystkim zobaczył efekty. To one dają poczucie kompetencji i motywują do chęci dalszego rozwoju. Zależy mi, aby lekcja była Twoim “czasem dla siebie”, czymś, na co czekasz oraz z czego wychodzisz z pozytywną energią.


Zachęcam do zapoznania się z moim sposobem pracy poprzez fanpage na Facebooku: https://www.facebook.com/profile.php?id= [ukryte] 152716

 
czytaj więcej
  • Numer ogłoszenia: 65264945
  • Data wprowadzenia: 28.03.2023