Nauka języka angielskiego. English in IT and business

Ogłoszenie nieaktualne

Nauka języka angielskiego. English in IT and business

Cena

150

Jestem
Osobą prywatną
Udzielam / szukam korepetycji
Udzielam
Przedmiot
J. angielski

  • Pracujesz w branży IT, potrzebujesz języka angielskiego do komunikacji z anglojęzycznym zespołem, klientem? Odczuwasz stres, kiedy musisz zaprezentować wyniki swojej pracy w języku angielskim? Chcesz zbudować dobre relacje w zespole i zdobyć wiedzę na temat komunikacji codziennej tzw. small talk.
  • Przygotowujesz się do pracy dla międzynarodowej firmy i chcesz podszkolić obecne umiejętności, przełamać barierę mówienia w języku obcym? Masz obawy czy twój akcent jest klarowny dla native speakera? 
  • Przygotowujesz się do rozmowy kwalifikującej do pracy w języku angielskim?
  • Wybierasz się na studia uczelni zagranicznej i chciałbyś podszkolić słownictwo naukowe z dziedzin ekonomii, matematyki oraz finansów?
  • Przygotowujesz się do matury podstawowej oraz rozszerzonej z języka angielskiego i potrzebujesz uzupełnić braki programowe i poczuć się pewnie ze zdobytą wiedzą?
We wszystkich przypadkach wyżej opisanych bardzo chętnie ci pomogę i zapraszam na zdalna naukę języka w wygodnych dla ciebie warunkach.
Zajęcia prowadzę za pomocą Google Meet, nie musisz instalować żadnego dodatkowego oprogramowania - włączasz się na spotkanie za pomocą zaproszenia email i otwartej przeglądarki.

Pierwsze zajęcia próbne - poznajmy się i zadecydujesz czy znajdziemy ‘wspólny język’:
60 minut - 50 zł

O mnie:
Mam na imię Julia i już od 10 lat edukuję się i pracuję w języku angielskim. Z bardzo wysokim wynikiem ukończyłam program matury międzynarodowej (maksymalny wynik 7 z English B HL) a następnie z sukcesem obroniłam tytuł magisterski (Master of Science) na uczelni Tilburg University w Holandii. Ukończyłam pełen program studiów ekonometrycznych w języku angielskim. W trakcie studiów zdałam z sukcesem egzamin GMAT (680).

Od 6 lat pracuję w branży IT, jednakże moją równoległą ścieżką jest nauczanie języka angielskiego. Znam ‘codzienne środowisko’ branży - wiem które zagadnienia językowe i formy wyrażania są najważniejsze. Posiadam niezwykle obszerne słownictwo specyficzne do pojęć z IT. Uważam, że każdy jest w stanie pracować i pokonywać swoje bariery językowe. Na wspólnych zajęciach pokażę Ci jak poczuć się pewnie i komfortowo ze swoimi umiejętnościami w taki sposób by świetnie nawiązywać relacje z innymi.

Na zajęciach porozmawiamy o twoich indywidualnych celach i zdefiniujemy na jakich warunkach będziesz chciał/a je spełnić.
czytaj więcej
  • Numer ogłoszenia: 65333126
  • Data wprowadzenia: 28.05.2023
  • Aktualizacja: 29.05.2023
Wróć do góry