Poprawka matury z angielskiego

obserwuj
Cena
60
Jestem
Osobą prywatną
Udzielam / szukam korepetycji
Udzielam
Przedmiot
J. angielski

Treść ogłoszenia

Jak przygotować się do matury poprawkowej?

Nie dla wszystkich wakacje to czas wypoczynku. Maturzyści, którzy nie uzyskali pozytywnego wyniku na maturze przygotowują się do egzaminu poprawkowego. Jak efektywnie podejść do nauki, aby nad książkami nie spędzać całego dnia i jednocześnie perfekcyjnie opanować materiał?

Nie zapominaj o testach!
Wiedza to nie wszystko. Nawet dokładne zapoznanie się i opanowanie wyznaczonej partii materiału może nie wystarczyć. Musisz nauczyć się wykorzystywać zdobytą wiedzę w praktyczny sposób. Sięgnij po przykładowe testy, ucz się na swoich błędach. Im więcej zadań czy zestawów maturalnych rozwiążesz, tym większa szansa, że na egzaminie poprawkowym nie będziesz zastanawiał się, jaki następny krok powinieneś wykonać. Pamiętaj to praktyka czyni mistrza!

Razem rozwiążemy arkusze z lat poprzednich. Wytłumaczę Ci wszystkie sprawiające Ci problemy zagadnienia. Dopasuję kurs do Twoich potrzeb i oczekiwań. Intensywność spotkań zależy od Ciebie.

Kilka słów o mnie:

Jestem doktorem filologii angielskiej. Posiadam kilkunastoletnie doświadczenie w pracy w szkołach państwowych, prywatnych, a także w szkołach językowych. Od lat z powodzeniem nauczam młodzież, studentów oraz osoby dorosłe.

Potrafię skutecznie przygotować do egzaminów z języka angielskiego, wytłumaczyć zagadnienia gramatyczne, poszerzyć słownictwo oraz przede wszystkim nauczyć mówić po angielsku płynnie, naturalnie i bez blokad.

Zajęcia są w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb ucznia i celu nauki. Gwarantuję profesjonalizm, zaangażowanie, lekcje, które nie nudzą i przynoszą efekty, jak też wskazówki i techniki pozwalające efektywnie uczyć się języka samodzielnie.

*Jeśli nie odbieram telefonu, prawdopodobnie prowadzę zajęcia, proszę o SMS :)   513181... Wyświetl numer
czytaj więcej
zgłoś do moderacji

Zobacz inne oferty

Ogłoszenie podstawowe

60 zł

Aktualizacja: 2 miesiące temu
Ogłoszenie podstawowe

60 zł

Aktualizacja: 2 miesiące temu
Ogłoszenie podstawowe

60 zł

Aktualizacja: 2 miesiące temu
Ogłoszenie podstawowe

60 zł

Aktualizacja: 2 miesiące temu
Ogłoszenie podstawowe
Oferta online

Iwona

513181... Wyświetl numer
Polityka prywatności

Lokalizacja

Adres
Gdańsk
Ważne jeszcze 35 dni (do 15.09.2022)
  • Numer ogłoszenia: 64876782
  • Data wprowadzenia: 14.06.2022
  • Aktualizacja: 17.06.2022
Zadzwoń SMS