Prace licencjackie, magisterskie, inne, rok akademicki 2018/2019

powrót do listy

Treść ogłoszenia

Studencie! Zmagasz się z trudnościami w budowaniu swojego dzieła, pracy licencjackiej, magisterskiej?. A może potrzebują Państwo pomocy w wykreowaniu tekstów reklamowych, biznesplanu, artykułu, tekstu naukowego?
Ukończyłam wyższe studia dziennikarskie. Tuż po ukończeniu studiów znaczną część swojego życia poświęciłam na pracę na stanowisku redaktora naczelnego, którą pełniłam w kilku znanych, polskich czasopismach. Następnie wydałam swoje książki, które systematycznie promuję w całej Polsce. Od 12 lat prowadzę działania marketingowe dla przedsiębiorstw i nieustannie pracuję ze studentami. Pomagam im w redagowaniu ich świeżych dzieł. Tworzenie, redakcja, teksty naukowe , a więc operowanie piórem, to dla mnie wielkie spełnienie i pasja. Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie. Moją misją jest dopomóc i sprawić, by tekst nad jakim Państwo pracują był strzałem w dziesiątkę.
Zapraszam Państwa do mnie, jeżeli szukają Państwo osoby, która do każdej pracy podchodzi z sercem, profesjonalizmem i ma bardzo duże osiągnięcia w dziedzinie pisania i tworzenia. 100% satysfakcji. Zapraszam.
Mail: e...@o2.pl Wyświetl e-mail
Ogłoszenie premium
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku
Ważne jeszcze 12 dni (do 30.10.2018)
Udzielam / szukam korepetycji
Udzielam
Przedmiot
Inne
Więcej parametrów
Zobacz dane kontaktowe
Magdalena
E-mail
e...@o2.pl Wyświetl e-mail
  • Numer ogłoszenia: 61930117
  • Data wyróżnienia: 14 października 2018
  • Data wprowadzenia: 4 października 2018
  • Wyświetleń: 62
  • Wyświetleń na liście: 2 054
zgłoś do moderatora
zgłoś do moderatora