Profesjonalne korepetycje on-line - informatyka

powrót do listy

Ogłoszenie nieaktualne

Treść ogłoszenia

Dostać się na uczelnię z pierwszego wyboru? Lepsze wyniki oraz wiedza, której możesz użyć w przyszłości i wykorzystać ją w praktyce – brzmi dobrze?

Często jedno wydarzenie jakim jest matura czy jakikolwiek inny egzamin może wpłynąć na całą Twoją karierę. Jakby to było, gdybyś miał 100% pewności, że sobie poradzisz?
Jesteś świetnie przygotowany, gotowy na każde wyzwanie i pewien tego, że zdasz. Jak się czujesz?

Być może uznasz, że nie jest to możliwe, bo wątpisz w swoje umiejętności. Być może jest to spowodowane tym, że materiał, który został Ci przekazany w szkole – nie był przekazany w odpowiedni dla Ciebie sposób – przecież każdy z nas uczy się inaczej, jednak przez brak czasu – nie do każdego nauczyciel może podejść indywidualnie.

Znalazłem na to rozwiązanie.

Od kilku lat wspieram uczniów w tym, aby doskonale przygotowali się do matury z informatyki, w sposób praktyczny i efektywny. Stworzyłem także wiele autorskich materiałów, które ułatwiają rozwój poszczególnych umiejętności. Łącząc moje osobiste doświadczenia a także patrząc na sukcesy osób, które korzystały z moich kursów w przeszłości, zdecydowałem się na stworzenie pełnego profesjonalnego kursu z informatyki, który przygotuje Cię do matury, ale także da Ci umiejętności, które będziesz mógł wykorzystać w przyszłości.

Dlaczego warto?
 • Otrzymujesz gwarancję zdania! – Gwarantuję Ci profesjonalne przygotowanie  do matury oraz egzaminów z informatyki!
 • Luźna atmosfera, elastyczne godziny kontaktu i współpracy – bo każdy kończy zajęcia o innej porze, a to przecież chodzi o to, abyś Ty był zadowolony!
 • W ramach współpracy otrzymujesz dostęp do różnych platform, które zawierają dodatkowe materiały, dzięki którym Twoja nauka będzie jeszcze bardziej skuteczna;
 • Praktyczne i indywidualne podejście do każdego z uczestników kursu; niezależnie od tego jaki jest Twój poziom , dopasuję program pod Twoje oczekiwania i potrzeby!
 • Oferuję Ci pełne zaangażowanie z mojej strony! Dopilnuję, abyś wszystko zrozumiał i w pełni przyswoił cały materiał.
 • Dzielę się z Tobą wieloletnim doświadczeniem i umiejętnościami, które są potwierdzone opiniami oraz sukcesami moich uczniów – w każdej chwili możesz dołączyć do tych osób, które realizują siebie!

Nasz poziom energii i przekonania ogromnie determinują jakość naszej nauki. Być może trafiłeś na nieodpowiednich ludzi, którzy nie byli w stanie przekazać Ci tego czego oczekiwałeś. Być może nie było dla Ciebie wystarczająco dużo czasu, lub natłok obowiązków nie pozwolił Ci na to, aby zostać dłużej na zajęciach.
Znam to wszystko! Wielu uczestników moich zajęć to przerabiało. Nauczyło mnie to jednej ważnej rzeczy, która być może dla Ciebie też będzie istotna. To nie wystarczający powód, aby odłożyć cele i swoją przyszłość na bok .  

Jeżeli zależy Ci na świetnej atmosferze i oczywiście na tym, aby zdobyć praktyczne umiejętności, uzupełnić brakującą wiedzę i nabrać pewności siebie – zapraszam Cię na zajęcia!

Skontaktuj się już teraz!
tel: +48 731... Wyświetl numer
mail: k...@korep... Wyświetl e-mail
www: korepetycjezinformatyki.pl

Promocja! Przy zapisaniu się na zajęcia jeszcze w czerwcu otrzymują Państwo spotkanie zapoznawcze za darmo! Zachęcam do kontaktu!


© 2018 Maurycy Gast. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Cena
120
Udzielam / szukam korepetycji
Udzielam
Przedmiot
Informatyka
Dodatkowe informacje
Dojazd do ucznia, Lekcja u korepetytora, Przygotowanie do testów, egzaminów
Więcej parametrów
 • Numer ogłoszenia: 61563875
 • Data wyróżnienia: 14 czerwca 2018
 • Data wprowadzenia: 31 maja 2018
 • Aktualizacja: 11 lipca 2018
 • Wyświetleń: 200
 • Wyświetleń na liście: 2 779
zgłoś do moderatora
zgłoś do moderatora