Akupuntura w chorobach neurologicznych już w Polsce!

Ogłoszenie nieaktualne

obserwuj
Cena
120
Oferuję / poszukuję
Oferuję
Rodzaj
Pielęgnacja ciała

Treść ogłoszenia

Przeszedłeś udar? Cierpisz na zaburzenia neurologiczne wskutek urazu?  Cierpisz na porażenie Bella? Tempo tradycyjnej rehabilitacji jest dla Ciebie zbyt powolne lub pozostawiono Cię z informacją, że już wszystko co można, zostało zrobione?
Spróbuj akupunktury - sprawdzonej metody przywracania zdrowia i sprawności. Magdalena Sroka, technik akupunktury i technik fizjoterapii jest doświadczonym terapeutą, który może pomóc ci stanąć na nogi!
Zadzwoń i zapytaj! tel [ukryte]
Ceny: pierwsza wizyta 150zł, kolejne 120
Miejsce: Ogród Zdrowia Sopot, Aleja Niepodległości 647/1
Nie wykonuję wizyt domowych!
W zaburzeniach neurologicznych w Chinach i na świecie, szeroko jest stosowana akupunktura w połączeniu z wynalezioną w ubiegłym wieku przez neurochirurga dr Jiao Shun Fa, neurologiczną akupunkturą czaszki. Według badań na 1228 przypadków hemiplegii, u ponad 49% nastąpił powrót do normalnych funkcji kończyn i niezależnego życia, 39%  nastąpił częściowy powrót do sprawności funkcjonalnej, pozostałe przypadki albo uzyskały nieznaczną poprawę lub nie odnotowano poprawy. (Zródło: Wu Cheng Xu, et al, Chinese Acupuncture 1989r)
Wszystkie zabiegi wykonywane są w wysokim standardzie higienicznym, wyłącznie igły jednorazowego użytku!
Akupunktura polega na nakłuwaniu punktów akupunkturowych, które pomagają odblokować procesy zdrowienia i wzmocnić proces regeneracji. Jest uznaną przez Światową Organizację Zdrowia (WHO) metodą leczniczą a w Chinach jest nauką przekazywaną w systemie uniwersyteckim.
 
  • Numer ogłoszenia: 61850302
  • Data wyróżnienia: 17 grudnia 2019
  • Data wprowadzenia: 6 września 2018
  • Aktualizacja: 15 stycznia 2020
  • Wyświetleń: 352
  • Wyświetleń na liście: 14 487