Masaż tantryczny dla kobiet, mapowanie yoni

obserwuj
3
Zdjęcie 1 / 3
Cena
300
Oferuję / poszukuję
Oferuję
Rodzaj
Masaż

Treść ogłoszenia

Czy chcesz dowiedzieć się czym jest prawdziwe tantryczne doświadczenie?
Czy pragniesz obudzić w sobie płomień, poczuć dzikość serca, uwolnić swą duszę i poczuć głębię swojej kobiecości ?

Jeśli tak, to serdecznie zapraszam Cię, Boska Kobieto, na niesamowitą podróż do świata zmysłów, podczas której narodzisz się na nowo, oczyścisz z wszelkich trosk, zostaniesz w całości ukochana i pokochasz się w swojej nowej odsłonie – w postaci  przebudzonej do życia starożytnej i na wskroś pierwotnej Bogini.

Świątynny rytuał masażu tantrycznego to ceremonia, podczas której twoje ciało zostanie uwolnione od napięć, twój umysł zatopi się w przyjemności, a twoje zmysły zostaną nakarmione doznaniami o najwyższej jakości. Jest to przestrzeń, która otuli Cię miłującą i świadomą obecnością. Dakini, mistyczna świątynna kapłanka, zaopiekują się twoim ciałem i duszą, poprowadzi Cię przez całe doświadczenie z pełną uwagą, oddaniem i umiłowaniem.

Masaż tantryczny pozwoli przebudzić się twojej boskiej seksualności, pozwoli Ci pozbyć się zalegających pokładów negatywnych wibracji, które blokują przepływ twojej życiodajnej energii w ciele i generują blokady na poziomie umysłu.  Rytuał ukierunkowany jest na zharmonizowanie pracy ośrodków energetycznych w twoim ciele i ukojenie rozedrganych przez zawrotne tempo życia codziennego emocji. Podczas rytuału liczysz się tylko Ty, jedna chwila i jedno miejsce – Tu i Teraz, przyjdź proszę i pozwól sobie na chwile błogiego zapomnienia i transformującego oczyszczenia.

Przed masażem przeprowadzany jest wywiad, by dowiedzieć się z jaką energią będziemy pracować, gdzie występują blokady i jakie są Twoje granice. Na pierwszy masaż, by zapoznać się z tantrycznym dotykiem, proponuję 1,5 godzinną sesję obejmującą  masaż całego ciała z pominięciem stref intymnych. Pełny rytuał tantryczny wraz z mapowaniem yoni trwa około 2-2,5 godziny. Sesje zaczynamy od nauki specjalnych technik oddechowych wprowadzających ciało w mistyczny trans, a także usprawniamy przepływ życiowej energii z wykorzystaniem elementów Kundalini Jogi. Masaż wykonywany jest z użyciem olejów, które zawierają w 100% naturalne składniki. Po całej ceremonii poświęcony jest czas na zatopienie się w błogiej medytacji, na wyciszenie i pełną integrację doświadczeń.

Cennik - jesienna oferta specjalna:
Kiss the Sleeping Beauty – przebudzenie Bogini, masaż tantryczny całego ciała z pominięciem stref intymnych – (1.5h) – 200 zł

Let the Lioness Roarrr! – okrzyk Bogini, pełny rytuał tantryczny wraz z mapowaniem yoni (2-2.5h) – 300 zł


Serdecznie zapraszam !


 

Zobacz inne oferty

Ogłoszenie podstawowe

Cena

280 zł

Aktualizacja: 2 miesiące temu
Ogłoszenie podstawowe

Black Panther Medicine

791586... Wyświetl numer
p...@gmail... Wyświetl e-mail
obserwuj to ogłoszenie

Lokalizacja

Adres
Gdynia Orłowo
Ważne jeszcze 4 dni (do 25.01.2021)
  • Numer ogłoszenia: 63744296
  • Data wprowadzenia: 15 września 2020
  • Aktualizacja: 25 listopada 2020
  • Wyświetleń: 377
  • Wyświetleń na liście: 5 484
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku
zgłoś do moderacji
Zadzwoń SMS