Dotyk Anioła - Poczuj odprężenie w swoim domu

Ogłoszenie nieaktualne

obserwuj
4
Zdjęcie 1 / 4
Cena
120
Jestem
Firmą
Oferuję / poszukuję
Oferuję
Rodzaj
Masaż

Treść ogłoszenia

Witam Szanowne Panie i Szanownych Panów.

Chciałbym Państwa zaprosić do skorzystania z moich usług jako mobilnego masażysty. Posiadam 10 letnie doświadczenie w masażu i kocham swój zawód. Dlatego postanowiłem uruchomić swoją działalność aby móc jeździć do klientów (nie każdy ma okazję iść do SPA) żeby poczuli odprężenie w swoim domu. bądź miejscu pracy.

Oferuje masaże klasyczne (lecznice, punkty spustowe), a także relaksacyjne, bańską chińską czy też ajuwerdyjski masaż głowy (cennik w zalączniku).

Pracuję na produktach marki Habys, Eco-U oraz Fergio Bellaro. Do Państwa dyspozycji jest specjalne łózko, które może być podgrzane do 32 stopni Celsjusza. Jest także krzesło do masażu (idealny do masażu w miejscu pracy).

Podczas mojej wizyty (w domu) wystarczy mieć swój ręcznik bądź koc (w miarę duży) i to wszystko. Przywożę, ze sobą wszystkie możliwe akcesoria do pracy (olejki, prześcieradła, środki dezynfekujące itp). Warto zaznaczyć, że można u mnie płacić kartą co w dzisiejszych czasach jest bardzo wygodnym rozwiązaniem.

Podczas wizyty (w biurze, miejscu pracy) nie trzeba się rozbierać i masaż wykonywany jest na krześle do masażu przez ubranie. Taki 15-20 minutowy masaż potrafi zdziałać cuda i dodać energii do dalszego działania

Usługi masażu wykonywanie są na terenie całego Trójmiasta oraz okolic.

W razie pytań proszę dzwonić bądź pisać na maila.
 
czytaj więcej
  • Numer ogłoszenia: 64465248
  • Data wyróżnienia: 08.09.2021
  • Data wprowadzenia: 08.09.2021
  • Aktualizacja: 09.09.2021