Hipnoterapia

Ogłoszenie nieaktualne

obserwuj
Oferuję / poszukuję
Oferuję
Rodzaj
Psycholog

Treść ogłoszenia

Certyfikowany Hipnoterapeuta Omni, Rosyjska Hipnoterapia Uzależnień,
Dietetyk, 


Pasjonuję się hipnozą, zdrowym trybem życia i nieograniczonymi możliwościami naszego organizmu i umysłu.

W swojej pracy łączę ciało i umysł , bo:

Czym jest ciało bez sprawnego umysłu?
Czym umysł bez zdrowego ciała?

Dzięki wiedzy i umiejętnością, które nabyłam w najlepszej szkole hipnozy na Świecie – OMNI Hypnosis Training Center mogę pomóc Ci w łatwy sposób wprowadzić zmiany w Twoim życiu.

Moi Klienci mają bardzo dobre wyniki między innymi: w poprawie pracy układu pokarmowego, wzmocnieniu swojej pewności siebie, pozbyciu się niechcianych nawyków, usunięciu depresji i wszelkiego rodzaju lęków i fobii. Podczas terapii odzyskują radość życia, motywację i pewność siebie.
Skutecznie pomagam w rozwoju osobistym poprzez odblokowanie Twoich możliwości.

Metody, których używam jako jedyne procesy hipnoterapii na świecie otrzymały certyfikację ISO:9001 - oznacza to, że sposób w jaki przeprowadzana jest terapia, ma potwierdzoną skuteczność i powtarzalność! Każdego dnia ponad 6000 wykwalifikowanych hipnoterapeutów na 7 kontynentach używa tego nowoczesnego podejścia do hipnozy, efektywnie pomagając innym pozbyć się problemów natury psychosomatycznej!
Wybierając OMNI wybierasz specjalistów wykwalifikowanych w używaniu hipnozy jako technik do pracy terapeutycznej, którzy gwarantują Ci profesjonalne podejście.
Trwałe efekty w ponad 95% przypadków.

Hipnoterapia jest całkowicie bezpieczna, wszelkie Twoje wątpliwości wyjaśnię na pierwszym spotkaniu.

Wykonując biorezonans magnetyczny organizmu widzimy dokładnie, które procesy są zaburzone, jak pracują poszczególne narządy i układy, jakie obciążenia należy usunąć.
W oparciu o te wyniki mogę indywidualnie dopasować zalecenia żywieniowe i dobrać kurację oczyszczającą, wzmacniającą czy regulującą procesy w organizmie.
Kuracje, które stosuję oparte są o preparaty całkowicie naturalne, w pełni bezpieczne dla organizmu, nie zawierają szkodliwych substancji, a ich przyswajalność przez organizm sięga powyżej 90%.
Stosowane terapie oczyszczają organizm z pasożytów i niepotrzebnych mikroorganizmów oraz wzmacnianiają funkcję poszczególnych organów i współpracujących z nimi układów. Kwantowe analizatory, którymi wykonuję biorezonans zapewniają błyskawiczny dostęp do bioinformacji określajacych setki, a nawet tysiące właściwości funkcjonowania naszego organizmu. Dzięki temu zalecenia i dobór kuracji są bardzo indywidualne i niezwykle skuteczne.

Dużo łatwiej osiągnąć zamierzone rezultaty – dobre samopoczucie, poprawę wyglądu czy zrzucenie zbędnych kilogramów, jeżeli zadbamy też o nasz umysł. Niejednokrotnie jedna sesja zmienia nasz wewnętrzny program na tyle, że problem mija bezpowrotnie i np. z łatwością chudniesz czy Twój biznes rusza z „kopyta”

Cennik

HIPNOTERAPIA
Pierwsza wizyta przed sesją hipnoterapeutyczną – ustalenie planu terapii, odpowiedź na pytania, wprowadzenie w pierwszy trans hipnotyczny , czas około 1h – 120zł

Sesja terapeutyczna ( 3,5-4,5h) - promocja 500zł TERAZ 400zł
Sesja motywacyjna, wzmacniająca określone cechy np. pewność siebie 1,5 h - 200zł

Badanie biorezonansowe QUANTUM z konsultacją i zaleceniami
Pierwsza wizyta 150zł
Wizyta kontrolna 100zł

Konsultacja online 80zł


Jak wygląda hipnoterapia?
Sesja Pierwsza trwa około 1 godziny
Podczas tej sesji:
 1. Dowiesz się dokładnie na czym polega hipnoza
  Jest wiele mitów i błędnych przekonań na temat hipnozy, dlatego muszę dokładnie wszystko Ci wytłumaczyć, rozwiać najmniejsze wątpliwości by sesja docelowa była jeszcze bardziej skuteczna.
 2. Wytłumaczę Ci czym różni się świadomość od podświadomości, czym jest funkcja krytyczna i dlaczego nasze mocne postanowienia tak trudno zrealizować bez zmian w podświadomości
 3. Odpowiem na wszystkie Twoje pytania
 4. Opracujemy plan działania – omówimy dokładnie Twoje problemy i oczekiwania, czego chcesz się pozbyć, a co wzmocnić, ustalimy jaki temat jest dla Ciebie priorytetowy i od czego należy zacząć pracę
 5. Wprowadzę Cię w trans hipnotyczny podczas którego zrelaksujesz się i otrzymasz pozytywne sugestie, wzmacniające to na czym w tej chwili najbardziej Ci zależy ( wcześniej to ustalimy), np. chcę być asertywna, chcę mieć więcej siły, chcę szybciej się uczyć, chcę schudnąć itd..
 6. Ustalimy termin sesji terapeutycznej

Sesja Druga – terapeutyczna trwa około 3-4 godzin
Podczas tej sesji:
 1. Wprowadzę Cię w trans hipnotyczny
 2. Przepracujemy Twój problem w oparciu o regresję, wybaczanie, pokochanie siebie, wzmocnienie Twoich pozytywnych cech, zakotwiczenie w podświadomości pozytywnej zmiany
 3. Otrzymasz do realizacji w domu AUTOSUGESTIĘ, która każdego dna będzie umacniać zmianę
 4. Powędrujemy do Twojej NOWEJ WSPANIAŁEJ PRZYSZŁOŚCI
Jako bonus – nauczę Cię jak pracować nad swoją podświadomością by przyniosło to największą transformację Ciebie. 
 • Numer ogłoszenia: 63250732
 • Data wyróżnienia: 13 lutego 2020
 • Data wprowadzenia: 13 lutego 2020
 • Aktualizacja: 11 listopada 2020
 • Wyświetleń: 229
 • Wyświetleń na liście: 3 581