Lipoliza iniekcyjna - redukcja tkanki tłuszczowej

Ogłoszenie nieaktualne

obserwuj
Cena

200

Jestem
Osobą prywatną
Oferuję / poszukuję
Oferuję
Rodzaj
Usługi medyczne

Treść ogłoszenia

Ruszamy ze smukłą sylwetką, jak wiadomo lato nie odpuszcza a kulinarne pokusy tym bardziej!
Dlatego zredukujmy zbędny tłuszczyk, lipolizą iniekcyjną!

1 zabieg lipolizy - 200zł
Karnet - 3 zabiegi - 600zł
Redukcja drugiego podbródka - 100zł

Lipolab+ jest to produkt do zabiegów lipolizy, wywołujący natychmiastowy efekt spalenia miejscowej tkanki tłuszczowej i modelowania sylwetki. Lipo Lab+ to najlepszy preparat na efektywną walkę z nadmierną tkanką tłuszczową, cellulitem czy wiotkością skóry.
Lipo Lab+ to koktajl najskuteczniejszych substancji czynnych o działaniu lipolitycznym w jednym preparacie. Jego wyjątkowa formuła pozwala na osiągnięcie spektakularnych efektów już w trakcie 3 zabiegów. Zastosowanie zaawansowanej technologii, bardzo dobry profil bezpieczeństwa oraz duże właściwości terapeutyczne sprawiają, że Lipo Lab+ stał się jednym z najczęściej wybieranych produktów lipolitycznych przez specjalistów na całym świecie.

Lipo Lab+ posiada silnie odmładzający kompleks peptydów biomimetycznych. Wykazują one silne działanie ujędrniające skórę: stymulują syntezę kolagenu, wyraźnie liftingują i zapobiegają zwiotczeniom zmniejszających się obwodów ciała. Preparat zawiera acetyl-heksapeptyd-8 o działaniu analogicznym do toksyny botulinowej, przez co powoduje silne napięcie i wygładzenie okolicy poddanej zabiegowi.
Palmitoylopentapeptyd-4 i palmitoilowy tetrapeptyd-7 wymuszają procesy regeneracji i odnowy komórek, korzystnie wpływają na produkcję włókien elastyny i neokolagenogenezę, dzięki czemu skóra właściwa ulega restrukturyzacji, zmarszczki są wygładzone, a grubość i jędrność skóry widocznie się zwiększa. Dzięki dodatkowej zawartości L-karnityny proces lipolizy jest przyspieszony, a efekty terapii spektakularne.

Zalety Lipo Lab+ :
mała ilość zabiegów konieczna do uzyskania satysfakcjonujących efektów
krótki czas trwania zabiegu (około 20 minut)
brak przygotowań do zabiegu
brak czasu rekonwalescencji
brak konieczności stosowania znieczulenia
klinicznie potwierdzona skuteczność
innowacyjny skład preparatu optymalizujący efekty terapii
wysokie bezpieczeństwo terapii wynikające z najwyższej jakości i czystości substancji czynnych Lipo Lab+
połączenie działania lipolitycznego LipoLab+ z silnym kondycjonowaniem skóry, zapobiegające zwiotczeniu skórny w miejscach zmniejszających się obwodów tkanek
terapia dedykowana również dla szczupłych osób, niemogących pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej za pomocą diety lub ćwiczeń fizycznych

Lipo Lab+ natychmiast rozpuszcza tkankę tłuszczową. W miejscu podania preparatu dochodzi do zamierzonego i kontrolowanego stanu zapalnego tkanki tłuszczowej. „Obrzęknięte” komórki pękają, a uwolniony z nich tłuszcz przedostaje się do krwi, wraz z którą trafiają do wątroby, gdzie następuje jego rozkład, a dalej wydalenie z organizmu. W konsekwencji zabiegu nadmiar nagromadzonej tkanki zanika, a obwód miejsca zabiegowego widocznie maleje. Zabieg jest bezpieczny i nie wymaga żadnego przygotowania ani czasu rekonwalescencji, a jego skuteczność została potwierdzona w licznych badaniach klinicznych.

Czas trwania promocji : 4.08-13.08

Rezerwacja możliwa: FB/INSTA oraz [ukryte] lub zarezerwuj wizytę samodzielnie na www.lepink.pl

Do zobaczenia :)
czytaj więcej
  • Numer ogłoszenia: 64950395
  • Data wprowadzenia: 06.08.2022
  • Aktualizacja: 12.09.2022