Masaż leczniczy, sportowy, powięziowy, terapia punktów spustowych, relaksacyjny Gdańsk Oliwa

powrót do listy

Ogłoszenie nieaktualne

Zdjęcie 1 / 13
Cena
100
Oferuję / poszukuję
Oferuję
Rodzaj
Masaż

Treść ogłoszenia

Potrzebujesz regeneracji? 
Brakuje Ci energii? 
Dokucza Ci ból? 

Czas na Zmasowane Dobro, czyli wyjątkowy masaż! 

Oferuję profesjonalny masaż terapeutyczny, sportowy i relaksacyjny. Pracuję wykorzystując masaż tkanek głębokich (masaż głęboki, masaż powięziowy), masaż poprzeczny, terapię punktów spustowych, masaż klasyczny oraz metody wspierające rozluźnianie. Podczas masażu relaksacyjnego używam naturalnych olejów działających odżywczo i kojąco i na skórę. Każdy zabieg zawiera konsultację i jest dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta. 

Podstawowa oferta:
masaż 30 min - 60 zł
masaż 60 min - 100 zł 
masaż 90 min - 140 zł

Nazywam się Tadeusz Meissner. Jestem dyplomowanym masażystą specjalizującym się w masażu terapeutycznym, relaksującym i sportowym. Masaż to moja pasja, dlatego mam niesztampowe podejście do tej formy terapii. W moim zawodzie ważne jest dla mnie przede wszystkim dobro klienta a także profesjonalizm i wysoka jakość świadczonych przeze mnie usług. Charakteryzuje mnie indywidualne podejście: każdemu poświęcam pełnię uwagi oraz tyle czasu, ile potrzeba dla konkretnego przypadku. Bardzo istotne jest dla mnie zrozumienie problemu z którym przychodzi klient. Kluczem do tego jest podejście holistyczne: na podstawie informacji o indywidualnych potrzebach, stylu życia, pracy i dolegliwościach dostosowuję zabieg do klienta. Czasem zaczynamy od masażu relaksującego jako formy terapii lub stosujemy go jako formę profilaktyki. Dodatkowo każdemu daję zalecenia dotyczące ergonomii w życiu codziennym i w pracy, a także pokazuję dodatkowe formy autoterapii. W ofercie również dojazd o klienta.

Gabinet masażu "Zmasowane Dobro" zlokalizowany jest w samym sercu dzielnicy Oliwa w Gdańsku, z bardzo dogodnym dojazdem komunikacją publiczną. Wnętrze urządziłem minimalistycznie, z zachowaniem maksimum funkcjonalności przy jednoczesnej dbałości o ciepłą i miłą atmosferę. Przestrzeń gabinetu jest wystarczająca, bym mógł demonstrować formy autoterapii, a także wykonywał razem z klientem ćwiczenia wspomagające terapię.

Wizyty umawiamy telefonicznie lub poprzez system rezerwacji na stronie gabinetu.

Zapraszam!

Gabinet masażu
ZMASOWANE DOBRO
ul. Kaprów 3a/16
(I piętro, Akademia Świadomego Człowieka, gabinet nr 2)
80-316 Gdańsk Oliwa
https://www.zmasowanedobro.pl
https://facebook.com/zmasowanedobro
  • Numer ogłoszenia: 62298525
  • Data wyróżnienia: 6 listopada 2019
  • Data wprowadzenia: 20 lutego 2019
  • Aktualizacja: 6 listopada 2019
  • Wyświetleń: 172
  • Wyświetleń na liście: 6 939