Masaż relaksacyjny

Ogłoszenie nieaktualne

obserwuj
Cena
100
Oferuję / poszukuję
Oferuję
Rodzaj
Masaż

Treść ogłoszeniaOferuję masaż relaksacyjny przeznaczony dla osób prowadzących stresujący tryb życia, wiodących życie związane z pośpiechem, niemających czasu na przyjemności, będących po długotrwałym wysiłku fizycznym i psychicznym. Szczególnie polecany osobom chcącym oderwać się od kłopotów i trosk dnia codziennego, mającym problemy z koncentracją, cierpiącym na depresję, czującym potrzebę rozluźnienia ciała i umysłu. Zalecany jest przy :  braku energii, zmęczeniu, bezsenności, bólach pleców oraz przy problemach natury emocjonalnej i siedzącym trybie życia. Masaż relaksacyjny jest leczniczym zabiegiem, który wpływa relaksacyjnie na ciało i umysł, wykonuje go na stole do masażu. 

Zapewniam higienę, miłą atmosferę, profesjonalizm i dyskrecję. Stanowisko pracy jest dezynfekowane przed każdą wizytą, a klient dostaje jednorazową bieliznę dla wygody i zachowania czystości. 

45 - 60 min  - 100 zł
Promocja dla Pań - 25% ! 
Możliwość przedłużenia masażu do 90 minut - 160 zł. 

Zapraszam do prywatnego miejsca na Morenie, parking w odległości 30 m (tuż za przychodnia skręcić w lewo na parking przy biedronka outlet). 
Proszę o kontakt pod numerem telefonu [ukryte]   Jeśli nie odbieram, to proszę o sms, napewno oddzwonię.  Agnieszka 
  • Numer ogłoszenia: 63498116
  • Data wyróżnienia: 8 września 2020
  • Data wprowadzenia: 19 czerwca 2020
  • Aktualizacja: 16 września 2020
  • Wyświetleń: 1 216
  • Wyświetleń na liście: 17 593