Ogłoszenie nieaktualne

obserwuj
Cena
400
Oferuję / poszukuję
Oferuję

Treść ogłoszenia

Masaż Tao Intimacy to sesja zmysłowego masażu całego ciała obejmującego części intymne.
Podczas masażu rozluźniane jest całe ciało, tak aby uwolnić je od napięć, zrelaksować i przygotować na przyjęcie przyjemności płynącej z masowania części intymnych.

Po wstępnym rozluźnieniu ciała, masaż koncentruje się na uwolnieniu napięć z pośladków, lędźwi, miednicy, organów seksu i klatki piersiowej oraz wywołaniu przyjemności w tych partiach ciała i rozprowadzeniu jej na całe ciało, czyli nogi, brzuch, klatka piersiowa, ręce i głowa.  

Sesja obejmuje rozmowę, naukę oddychania, które potęguje odczucia w ciele, masaż oraz pokaz krótkich i prostych ćwiczeń, które pomagają przedłużyć czas trwania przyjemności i zrelaksowanego ciała po masażu nawet do kilku dniu.

Każda kolejna sesja pogłębia doświadczenie przyjemności by doprowadzić do stanu, w którym każdy kolejny masaż wywołuje orgazmiczną rozkosz w całym ciele co nazywa się orgazmem przepływowym i w krajach Azji wschodniej jest od tysięcy lat skutecznym sposobem na utrzymywanie radości i harmonii w życiu oraz tryskającego zdrowiem ciała, pozwalającym na czerpanie z życia przyjemności pełnymi garściami i na wiele sposobów.

Tao Intimacy to autorski masaż oparty na masażu tantrycznym, dotyku Tao, masażu energetycznym, akupresurze oraz świadomym oddechu.  Jest efektem mojej wieloletniej nauki i pracy z ciałem, a jego celem jest przyjemność i rozkosz oraz uzdrowienie ciała, umysłu i ducha. Wszak w zdrowym ciele, zdrowy duch. Dedykowany jest dla kobiet i mężczyzn.

Masaż Tao Intimacy nie jest klasycznym masażem erotycznym, który kończy się wytryskiem nasienia przez mężczyzn. Wg filozofii Tao utrata nasienia jest utratą energii życiowej i osłabia ciało  mężczyzny. Nasienie bowiem jest najcenniejszym płynem ciała, z którego rodzi się nowe życie. Dlatego też wschodni medycy przygotowali zestaw ćwiczeń dzięki, którym mężczyzna nauczy się wydzielać nasienie z prostaty w małych ilościach do wewnątrz i ku górze do innych gruczołów i naczyń krwionośnych, co potrafi przedłużyć akt płciowy oraz biologiczną młodość.

Masaż wykonywany jest w gabinecie, na łóżku do masażu i z użyciem naturalnego oleju i trwa 2 godziny.

Miejsce: Gdynia, ul. 3 maja 21.
Czas: od 10 do 20. Proszę umawiać się z minimum 1 dniowym wyprzedzeniem.
Cena:  400 pln

Więcej informacji i zapisy: Jowita Łukaszewska:  m...@gmail... Wyświetl e-mail ; 505403... Wyświetl numer
  • Numer ogłoszenia: 62527668
  • Data wprowadzenia: 13 maja 2019
  • Aktualizacja: 13 maja 2019
  • Wyświetleń: 330
  • Wyświetleń na liście: 4 427