Mobilny masaż Lomi Lomi Nui, tantryczny oraz relaksacyjny

obserwuj
3
Zdjęcie 1 / 3
Cena
150
Jestem
Osobą prywatną
Oferuję / poszukuję
Oferuję
Rodzaj
Masaż

Treść ogłoszenia

Wolne terminy w tym tygodniu:

Sobota 25.09 - godz. 9:00


Podczas masażu przenikam iluzję ciała i dotykam Twej duszy, dając spokój, radość i bezwarunkową miłość.


Dotyk.
Tak potrzebny, a tak niedoceniany. Jedno z najpotężniejszych narzędzi służących uzdrawianiu. Może być zawarty w uścisku dłoni, przytuleniu czy masażu ciała. Uspokaja i harmonizuje energie ciała oraz buduje połączenia między istotami. Uzdrawiający dotyk, zasilony współczuciem i miłością, staje się narzędziem wielkiej świadomości, źródłem radości i spokoju, która wzbogaca ofiarodawcę i ofiarowywanego. Likwiduje podziały i pozwala nam wzrastać w spokoju ducha i umysłu.

Zapraszam Cię w podróż, podczas której postaram się ukazać Ci jak wielkim i niewyczerpanym źródłem radości i odprężenia jest dotyk.

Oferuję godzinny masaż relaksacyjny dla przywrócenia harmonii ciała. Doskonale wycisza, odpręża i uspokaja, pozwala odnaleźć siebie pośród zgiełku dnia codziennego.

Masaż relaksacyjny tył ciała (nogi + plecy):
0,5 godziny- 100 zł


Masaż relaksacyjny całego ciała olejkiem:
1 godzina  – 150 zł
Masaż Lomi Lomi Nui to pochodzący z wielowiekowej tradycji Hawajów masaż, rytuał dla ciała, umysłu i ducha. Oferuje chwilę oddechu i odpoczynku od pośpiechu świata zewnętrznego, regenerująco wpływając na ciało, jak i duszę. Pozwala przełamać bariery, puścić przeszłość i zakorzenić się w chwili obecnej w stanie lekkości i radości.  To dotyk pełen miłości i delikatności, wprowadzający ciało w stan odprężenia i rozluźnienia, oferowany z potrzeby serca i dla jego radości.

Masaż Lomi Lomi Nui  1,5 - 2 godziny - 250 złMasaż tantryczny to masaż, który skupia się na przekazaniu uczucia prawdziwego odprężenia i relaksu. Jest to również technika pracy nad ciałem i umysłem, która pozwala na pełne wczucie się w to, co odbieramy przy użyciu wszystkich zmysłów. Ideą masażu tantrycznego jest uwolnienie naszej wewnętrznej energii seksualnej, która uznawana jest za główną siłę napędzającą człowieka i podstawową energię życiową. Jeśli jest ona zablokowana, nie ma możliwości rozwoju, upośledzone jest także ogólne postrzeganie świata.
Masaż tantryczny pobudza wszystkie istotne punkty energetyczne na ciele człowieka, uwzględniając również te znajdujące się w miejscach intymnych. Wykonany poprawnie, relaksuje organizm, uspokaja i zmniejsza fizyczny ból wywołany stresem i zmęczeniem.

1,5 godzinna sesja masażu tantrycznego dla Pań - 250 złDojeżdżam we wskazane miejsce w godzinach:
Poniedziałek – piątek: 9-18
Sobota: 9-16

Dojazd na terenie Gdańska w cenie.
Sopot, Gdynia + 50 zł.
Poza Trójmiastem do uzgodnienia.

Masaże wykonywane są na stole do masażu, ciepłym olejkiem w blasku świec i przy spokojnej, kojącej muzyce.

Po wcześniejszym umówieniu możliwe wizyty w innych godzinach oraz sesje kilkugodzinne.
czytaj więcej
zgłoś do moderacji
Ogłoszenie premium

Sebastian

604125... Wyświetl numer
Polityka prywatności

Lokalizacja

Adres
Gdańsk
Ważne jeszcze 5 dni (do 30.09.2021)
  • Numer ogłoszenia: 63780180
  • Data wyróżnienia: 15 września 2021
  • Data wprowadzenia: 28 września 2020
  • Aktualizacja: 23 września 2021
  • Wyświetleń: 2 933
  • Wyświetleń na liście: 74 773
Zadzwoń SMS