Pielęgnacja twarzy i ciała dopasowana do Twoich potrzeb

Ogłoszenie nieaktualne

obserwuj
6
Zdjęcie 1 / 6
Oferuję / poszukuję
Oferuję
Rodzaj
Pielęgnacja ciała

Treść ogłoszenia

               Pielęgnacja twarzy i ciała dopasowana do Twoich potrzeb 

Pielęgnacja twarzy i ciała to od wielu lat moja pasja. Każdy z nas lubi czuć się dobrze i wyglądać pięknie. Postanowiłam stworzyć wyjątkowe miejsce w Gdyni Orłowo, w którym możesz uciec od codziennego zgiełku i się zrelaksować, czy też wybrać zabiegi pielęgnacyjne, które przyniosą widoczne efekty. Nazywam się Karolina Komolka i zapraszam Ciebie do Ambasady Piękna.

Ambasada Piękna, oaza spokoju i dobrego samopoczucia w Gdyni Orłowo, oferuje zabiegi dopasowane do potrzeb Twojej skóry. Oderwij się od codziennych obowiązków, odzyskaj równowagę i zadbaj o swoje piękno. 

Skóra każdego z nas jest wyjątkowa i zawsze się zmienia. Dzięki naszej skrupulatnej analizie dobierzemy zabiegi, które najlepiej odpowiedzą na potrzeby Twojej skóry. 

Niezależnie od tego, czy uwielbiasz całymi godzinami poddawać się kojącym zabiegom, czy masz tylko krótką chwilę na regenerację, w Ambasadzie Piękna znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. 

Polecamy produkty renomowanej marki Skeyndor, takie jak peelingi, maseczki do twarzy, produkty nawilżające i serum – szczególnie tym, którzy chcą uzyskać idealną pielęgnację twarzy i ciała w domowym zaciszu. 

Zachęcam  do odwiedzenia mojej strony na Facebooku : AMBASADA PIEKNA KAROLINA KOMOLKA oraz zachecam do rezerwacji online https://www.moment.pl/ambasada-piekna-karolina-komolka

Serdecznie zapraszam. Czekamy na Ciebie
  • Numer ogłoszenia: 63029534
  • Data wyróżnienia: 7 września 2020
  • Data wprowadzenia: 14 listopada 2019
  • Aktualizacja: 7 września 2020
  • Wyświetleń: 1 496
  • Wyświetleń na liście: 14 542