Psychoterapia uzaleźnień. Porady online. Certyfikowany terapueta

Ogłoszenie nieaktualne

Cena

120

Jestem
Firmą
Oferuję / poszukuję
Oferuję
Rodzaj
Psycholog

Treść ogłoszenia

Leczenie uzależnień i współuzależnień. Krótkie terminy oczekiwania. Sesje w trybie online - bez konieczności wychodzenia z domu.

Nazywam się mgr Klaudia Malicka i od 8 lat zajmuję się prowadzeniem psychoterapii dla osób uzależnionych od alkoholu, narkotyków, nikotyny, hazardu, gier komputerowych oraz innych uzależnień(w tym behawioralnych). Prowadzę również sesje dla osób współuzależnionych oraz DDA. Posiadam certyfikat Specjalisty Psychoterapii Uzależnień wydany przez Krajowe Biuro Do Spraw Przeciwdziałaniu Narkomanii. Pracuję głównie w nurcie TSR ( Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach) - nurt terapeutyczny, polegający na dochodzeniu do celu (rozwiązaniu trudnej sytuacji) poprzez wyszukiwanie i uświadamianie klientowi jego możliwości oraz mocnych stron. Koncentrujemy się głównie na teraźniejszości oraz przyszłości.
Zmagasz się z uzależnieniem lub jesteś osobą współuzależnioną? Chcesz odnaleźć swoją siłę spokoju ? Znalazłeś się w trudnym momencie swojego życia i potrzebujesz profesjonalnego wsparcia ? Pomóc w tym może doświadczony psychoterapueta. Napisz lub zadzwoń i umów się na swoją pierwszą terapię online.
Telefon: [ukryte] ( jeśli nie odbieram, napisz SMS - oddzwonię)
Mail:  [ukryte]
czytaj więcej
  • Numer ogłoszenia: 64979487
  • Data wprowadzenia: 27.08.2022