Masaż tantryczny krok po kroku

powrót do listy
obserwuj
Cena
350
Oferuję / poszukuję
Oferuję
Rodzaj
Masaż

Treść ogłoszenia

Masaż tantryczny jest jedną z przyjemniejszych i bardziej relaksujących czynności, jakiej może poddać się osoba potrzebująca odprężenia i odpoczynku. Masaż klasyczny ma również olbrzymie znaczenie zdrowotne, pozwalając zniwelować lub usunąć niektóre problemy z kręgosłupem, czy z innymi częściami ciała. Jednak coraz większą popularność zyskują dziś nie masaże klasyczne, a masaż ciałem (tantryczny), który choć wywodzi się z czasów starożytnych, dopiero dziś odkrywany jest na nowo.
Co to jest masaż tantryczny?
Masaż tantryczny wywodzi się z cywilizacji i społeczności, w których akt seksualny odgrywał szczególną rolę.
Cała seksualność oraz akt seksualny poświęcane były bóstwu lub bogom, którzy w zamian odpłacać mieli płodnością oraz uwolnieniem się jaźni na bóstwo.
Masaż tantryczny, który pochodzi z Indii, oraz wszelkie inne inicjacje seksualne nauczane były w świątyniach bóstw płodności, gdzie czczono w ten sposób Łono Bogini.
Masaż tantryczny
Sam akt seksualny nie był czynnością stricte fizyczną i fizjologiczną, a traktowany był jako doznanie duchowe, które przy okazji uczyło szacunku do ludzkiego ciała i ludzkiej seksualności.
To dzięki tantrycznemu masażowi, w końcu człowiek osiągnąć miał całkowitą jedność z bóstwem, harmonię oraz jedność ze światem.
Dziś masaż tantryczny odbierany jest w podobny, choć nie identyczny sposób. Jest on przede wszystkim otwarciem się na własne ciało,seksualność, także na swój umysł i duszę.
Dzięki temu doznać można pełnego spełnienia oraz poczuć maksimum swojej zmysłowości, a także radość z bycia osobą seksualną.
Istota masażu tantrycznego
Prawdziwy masaż tantryczny często mylony jest z klasycznym masażem erotycznym. Są to jednak całkowicie odrębne rodzaje masażu.
Masaż erotyczny służyć ma przede wszystkim osiągnięciu seksualnego odprężenia poprzez szczytowanie w jego trakcie i zadbanie o męską sferę Yang.
Tymczasem masaż tantryczny to połączenie pierwiastka męskiego oraz żeńskiego, a zatem Yin i Yang.
Ten typ masażu sprawia, że każda osoba, która mu się podda poczuje równowagę i harmonię w swoim ciele, a energia seksualna jaka drzemie w człowieku zostanie skierowana do wewnątrz, by każdy poznać mógł swoje potrzeby i zmysłowość.
Tym samym jest to wyjątkowe doznanie – zmysłowe i bardzo podniecające, a przede wszystkim niezwykle uwalniające. Tak ciało, jak i duszę.
Moc korzyści z masażu tantrycznego
Masaż tantryczny z uwagi na swój wyjątkowy charakter przede wszystkim poleca się osobom przeżywającym stresy, fizyczne zmęczenie, osobom z depresją, czy rozmaitymi problemami natury psychiczno – fizycznej.
To masaż, który posiada olbrzymią siłę, wyzwalając i uwalniając od stresu i likwidując wewnętrzne blokady.
Dzięki prawidłowo wykonanemu masażowi osoba masowana liczyć może na rozluźnienie ciała, pełen relaks, a także na otwarcie się na swoje seksualne potrzeby oraz wyzwolenie swojej seksualności i pozbycie się wstydu.
Dzięki temu ciało odmładza się, wzmacnia się pewność siebie, a także człowiek uczy się akceptować własną seksualność i ciało.
To także olbrzymia pomoc w codziennych relacjach z partnerem, ucząca radości czerpania z życia.
Jak wygląda masaż tantryczny – czyli ceremonia masażu
Masaż tantryczny zakłada, iż nie istnieją miejsca wstydliwe, grzeszne, czy takie, które nie zasługują na akceptację i uwagę. Do każdej części ciała osoba wykonująca masaż podchodzi z pełnym skupieniem oraz konieczną atencją i szacunkiem.
Podczas sesji osoba masowana doznaje przyjemnych doznań, przechodząc od relaksu do podniecającego napięcia, rozładowywanemu dzięki odpowiednim technikom masażu.
Sam rytuał przebiega w ciszy, co pozwala na skupienie oraz głęboki kontakt z własnym wnętrzem.
Rytuał rozpoczyna się on od nauki oddechu tantrycznego w celu osiągnięcia relaksu oraz pełni energiczności i odczucia przepływu energii w ciele. Niezbędne jest też odpowiednie przywitanie.
Masaż odbywa się na wygodnym i dość obszernym materacu zapewniającym komfort obu stron, zarówno osobie masującej, jak i masowanej. Ciało namaszcza się specjalnymi olejami i aromatycznymi esencjami po czym masuje zgodnie z przepływem energii cielesnej.
To specjalistyczny masaż energetyczny, swoista technika prowadzenia w ciele energii, także jej transportowania oraz rozprowadzania wzmiankowanej energii na całe ciało w całkowitym balansie oraz w harmonii.
To sposób na idealne wyciszenie oraz pozbycie się blokad paraliżujących ciało i umysł oraz powodujących liczne problemy. To masaż, który potrafi przejść od relaksu i wyciszenia do pełnego podniecenia oraz satysfakcji seksualnej, choć jest on niewinny w swoim podtekście.
Zarówno osoba masująca, jak i masowana podczas zabiegu są nagie, co uzasadnia rodzaj masażu oraz jego tradycja – masaże tego typu w czasach starożytnych wykonywane były właśnie w ten sposób, jako forma czczenia starożytnych bogów a zarazem siły witalnej i naturalności.
Masaż tantryczny krok po kroku
Masaż tantryczny wykonuje się zarówno mężczyznom, jak i kobietom. Obejmuje on każdą część ciała – w tym twarz, piersi, pośladki, łono i krocze, dla zapewnienia przyjemności i relaksu bezwzględnie każdej części ciała.
Tym samym każda partia ludzkiego ciała uznawana jest za równorzędną w kwestii swojej wartości i znaczenia, nie jest automatycznie odrzucana, czy uznawana z góry za wstydliwą, intymną, a zatem wyłączoną z prawa do masażu.
MASAŻ TANTRYCZNY TO ZATEM INFORMACJA PRZEKAZYWANA CIAŁU, IŻ JEST ONO ŚWIĄTYNIĄ JAKO CAŁOŚĆ…
Początek masażu może przypominać masaż relaksacyjny. Z czasem, dzięki olejowaniu ciała i masowaniu fragmentów intymnych oraz dzięki pieszczotliwemu dotykowi masaż ten zamienia się w niezapomniane doznanie, przypominające doznanie erotyczne.
Choć w rzeczywistości pieszczenie waginy, czy penisa nie ma podtekstów seksualnych, ani seksualnych intencji.
Dziś masaż nago, zyskuje coraz większą ilość zwolenników, którzy doceniają jego znaczenie i rolę dla ich życia, zarówno sfery psychicznej, jak i fizycznej, a także seksualnej.
Masaż tantryczny pozbawiony jest jakichkolwiek elementów wulgarności, czy lubieżności, jest esencją wzniosłości oraz piękna i poszanowania ludzkiej godności i natury.
To dowód na to, iż ludzkie ciało traktowane może być podmiotowo, powodując pełnię akceptacji, dumy oraz radości.
Masaż miejsc intymnych
Decydując się na masaż tantryczny liczyć trzeba się z faktem, iż masaż obejmie także intymne części ciała. Coś, co dla wielu osób może wydawać się barierą nie do pokonania i nie do przejścia podczas samego zabiegu okazuje się czymś zupełnie naturalnym i wyzwalającym.
Masaż ten jest wykonywany w zgodzie z potrzebami ciała, uwzględniając jego seksualność i prawo do intymności.
Tym samym nie narusza się zaufania osoby poddającej się masażowi, ani granic jego intymności, tak by masowana osoba nie poczuła dyskomfortu.
Masowane ciało traktowane jest podmiotowo, jako świątynia, miejsce o wyjątkowej wrażliwości, dlatego też należy zapewnić mu poczucie bezpieczeństwa oraz komfortu.
Masaż miejsc intymnych nigdy nie jest forsowany na siłę. Jest wynikiem naturalnych pragnień i otwarcia się ciała na masaż.
Jeśli osoba masowana nie będzie gotowa otworzyć się na masowanie części intymnych, masażysta ze zrozumieniem i pełną akceptacją przyjmuje ten stan, jako w pełni naturalny.

Zobacz inne oferty

Ogłoszenie premium

Cena

190 zł

Aktualizacja: 8 dni temu
Ogłoszenie podstawowe

Cena

180 zł

Aktualizacja: 2 miesiące temu
Ogłoszenie podstawowe

Cena

150 zł

Aktualizacja: 4 miesiące temu
Ogłoszenie podstawowe

Cena

180 zł

Aktualizacja: 6 miesięcy temu
Ogłoszenie premium
721176... Zadzwoń
Masażysta
Ważne jeszcze 76 dni (do 05.02.2020)
obserwuj to ogłoszenie
  • Numer ogłoszenia: 62135392
  • Data wyróżnienia: 7 listopada 2019
  • Data wprowadzenia: 18 grudnia 2018
  • Aktualizacja: 17 listopada 2019
  • Wyświetleń: 628
  • Wyświetleń na liście: 9 037
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku
zgłoś do moderacji
Zadzwoń SMS