Stylizacja paznokci BOJANO Diamond Estetic

powrót do listy
obserwuj
6
Zdjęcie 1 / 6
Cena
50
Oferuję / poszukuję
Oferuję
Rodzaj
Pielęgnacja paznokci

Treść ogłoszenia

Miejscowość Bojano, Tel. 697544... Wyświetl numer , Diamond Estetic 

Dzień dobry, oferuję zabiegi z dziedziny kosmetologii pielęgnacyjnej, leczniczej jak i estetycznej. Pracuję wyłącznie na produktach profesjonalnych przeznaczonych dla osób wykwalifikowanych. Swoją jakość usług opieram na doświadczeniu które wciąż rozwijam poprzez nowoczesne szkolenia, pasji do wykonywanych zabiegów, ciągłej edukacji jak i na jakości sprzętów na których wykonuję poszczególne zabiegi. Chcąc również szczególnie zadbać o bezpieczeństwo przeprowadzonych zabiegów stosuję dezynfekcję,sterylizację i jednorazowego użytku narzędzia. Wszelkie akcesoria i narzędzia użyte do zabiegu są poddawane procesie sterylizacji poprzez użycie jedynej i najskuteczniejszej metody jaką jest sterylizacja poprzez autoklaw. 


Zabiegi którymi się zajmuję: stylizacja paznokci, pielęgnacja zdrowych i problematycznych stóp, depilacja woskiem, oprawa brwi nowoczesną metodą Henny Pudrowej, prowadzę kuracje dla cer naczynkowych, trądzikowych, wrażliwych. 
 Zabiegi z dziedziny kosmetologi które wykonuję to: zabieg karboksyterapii, mezoterapii igłowej i mikroigłowej, eksfoliacji kwasami oraz kosmetyka biala = wszelkiego rodzaju kuracja oparte na kosmetykach bez użytku maszyn. 

Zapraszam do obserwowania i kontaktu na stronie facebook @studiodiamondestetic Diamond Estetic. 

 
Ogłoszenie podstawowe
697544... Zadzwoń
d...@gmail... Wyświetl e-mail
Weronika
Adres
Bojano Centrum
Ważne jeszcze 16 dni (do 19.04.2020)
obserwuj to ogłoszenie
  • Numer ogłoszenia: 63258352
  • Data wprowadzenia: 17 lutego 2020
  • Wyświetleń: 27
  • Wyświetleń na liście: 1 056
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku
zgłoś do moderacji
Zadzwoń SMS