Tantra piersi , masaż ajurwedyjski całego ciała

Ogłoszenie premium

Tantra piersi , masaż ajurwedyjski całego ciała

Cena

300

Jestem
Firmą
Oferuję / poszukuję
Oferuję
Rodzaj
Masaż

Piersi – dlaczego tak wszystkich fascynują? Kojarzą się bowiem z miłością, pięknem i pożądaniem. Właśnie dla nich przeznaczona jest dobroczynna tantra piersi.
Tak jak nie ma dwóch identycznych płatków śniegu, tak nie istnieją identyczne piersi. Czy to nie cud, że każda kobieta jest wyjątkowa i posiada niepowtarzalny biust? Dlatego bądźmy dumne z tego cudu i dbajmy o niego pieszcząc go codziennie, traktując jak największy skarb. Poznajmy zalety jakie daje nam tantra piersi.
Po co nam tantra piersi?
Według tantry staroindyjskiej sztuki miłości zadbanie o własne piersi jest obowiązkiem, jeśli chcemy odczuwać szczęście. Ta część ciała połączona jest bezpośrednio z czakrą serca, czyli ośrodkiem energetycznym odpowiedzialnym za dawanie i odczuwanie miłości i nie chodzi tu tylko o seks, bo to tylko jeden z jej aspektów. Tantra słowo miłość pojmuje bardzo szeroko, a obdarzać miłością możemy nie tylko partnera, lecz również przyjaciółkę, czy samą siebie.
W naszych czasach kobiety zamknięte są na czułość wobec swojego ciała. Zakrywają piersi bielizną, krępują je, by im nie przeszkadzały w codziennych zajęciach. Jeśli je eksponują, traktują jak towar luksusowy, za który można wiele kupić. Jedno i drugie podejście jest złe, bo zamyka nas na prawdziwą czułość.
Niezbędna wrażliwość
„Jeśli chcesz obudzić swoje piersi (czytaj czułość), zacznij z nimi rozmawiać” – radzą nauczyciele tantry i psycholodzy. Codziennie rano witaj się z nimi, pamiętając, że to one są brama do twojego serca. Poświęć im 20 minut dziennie, głaszcz i nacieraj olejkami tak, by było ci przyjemnie. Te zabiegi dla współczesnej kobiety mogą wydawać się dziwne i niekoniecznie będzie ona umiała sama rozluźnić się i poddać takiego typu medytacji. Dlatego bardzo pomocne są spotkania kobiet i zajęciach z tantry. W ich trakcie panie nawzajem dotykają swoich piersi po to, by poczuć ich istotę. Dotyk musi być delikatny i czuły, a punktem kulminacyjnym są sutki, które mogą dać wielką rozkosz i rozluźnienie lub też uczucie leku i wycofanie. Wszystko zależy od rodzaju dotyku i jego intencji. Dlaczego nie zawsze kobiety lubią kiedy mężczyzna dotyka ich biustu? Bo czują instynktownie, że jest to rodzaj przedmiotowego traktowania. Wtedy przynosi im to ból i dotyk nie ma nic wspólnego z miłością.
Tajemnica biustu a tantra piersi
Co takiego jest w damskim biuście, że wzbudza tyle pożądania? Za odpowiedź na to pytanie zabrali się poważni naukowcy. Profesor psychiatrii Larry Young odkrył, że jest to zachowanie atawistyczne. Jednym słowem od zawsze piersi były czymś wyjątkowym, bo karmiły dzieci, a potem dawały ukojenie zszarganym nerwom wojowników, którzy dotykając ich, przypominali sobie słodkie uczucie bezpieczeństwa przy miękkim ciele matki. Ponieważ ten odruch funkcjonuje praktycznie od początku człowieczeństwa, w naszym mózgu wytworzyły się konkretne połączenia nerwowe, które reagują, gdy tylko widzimy kawałek biustu. W badaniach udowodniono, że dotyk kobiecej piersi pobudza konkretne nerwy, wzmacniając w tym momencie wieź z partnerką. Z kolei u kobiet podczas dotyku wydziela się w mózgu hormon miłości – oksytocyna. Najnowsze badania wykazały, że powyższy związek nie jest zarezerwowany wyłącznie dla relacji matczynych, ten hormon również odpowiedzialny jest u ludzi za pożądanie.
Według badań Roy Levin z University of Sheffield oraz Cindy Meston z Uniwersytetu Teksańskiego aż 82% kobiet odczuwa większą chęć na seks, jeśli grę miłosną zacznie się od pieszczot biustu. Jednak dotyk ten musi być ciepły, czuły, by obudzić w kobiecie bliskość oraz, jak dodałaby nauka tantryczna, by doprowadzić do otwarcia czakry serca.
Aż 82% kobiet odczuwa większą chęć na seks, jeśli grę miłosną zacznie się od pieszczot biustu
Idealne piersi
Jak się okazuje, większość kobiet nie akceptuje swoich piersi, przez co nie mają szans na pełne odczuwanie miłości. Dlaczego tak się dzieje? Przez współczesną kulturę, która jest bardzo bezwzględna. Ludzkie ciało traktowane jest jak towar, a kobiece piersi to towar szczególnego rodzaju. Media ściśle określają, jak mają one wyglądać, by były uznawane za atrakcyjne. Dlatego każde odstępstwo od reguły może rodzić duże kompleksy, zwłaszcza, że mężczyźni w większości są wzrokowcami. Kwitnie więc przemysł chirurgii plastycznej, po to, by pomóc kobietom osiągnąć pożądany ideał.
Jednak lekarze seksuolodzy, psycholodzy i trenerzy tantry radzą spróbować najpierw metody bezinwazyjnej. Postarajmy się zaakceptować swoje piersi za pomocą ćwiczeń tantrycznych i psychoterapii. Pamiętajmy, liczy się dotyk i intencja. Jeśli tylko ukochany dotknie naszych piersi i rozpali w sobie namiętność, zapomni z pewnością o tym, że nie mają kształtu jędrnych jabłuszek.

Zapraszam na zdrowotny masaż Ajurwedyjski całego ciała dla wszystkich Pań w każdym wieku.
Sesje wykonuję w profesjonalnym gabinecie masażu.
czytaj więcej
zgłoś do moderacji

Zobacz inne oferty od Czas Relaksu

Masaż relaksacyjny LOMI LOMI NUI

Ogłoszenie maxi

250 zł

Aktualizacja: 6 dni temu

Masaż holistyczny Aromatic

Ogłoszenie premium

220 zł

Aktualizacja: 6 dni temu

Masaż relaksacyjny a medycyna estetyczna

Ogłoszenie podstawowe

180 zł

Aktualizacja: 2 miesiące temu

Masaż relaksacyjny a podejście holistyczne

Ogłoszenie podstawowe

180 zł

Aktualizacja: 2 miesiące temu

Tomasz

609107... Wyświetl numer

Lokalizacja

Adres
Rumia 
Zobacz dane kontaktowe
Ważne jeszcze 35 dni (do 15.01.2024)
  • Numer ogłoszenia: 65452682
  • Data wyróżnienia: 05.12.2023
  • Data wprowadzenia: 17.09.2023
  • Aktualizacja: 15.10.2023
Zadzwoń SMS
Wróć do góry