Terapia Par i Małżeństw

obserwuj
3
Zdjęcie 1 / 3
Cena
180
Jestem
Firmą
Oferuję / poszukuję
Oferuję
Rodzaj
Psycholog

Treść ogłoszenia

Kryzys w związku, ciągłe kłótnie, utrata zaufania, rozgoryczenie i złość są do pokonania. Wspólna terapia pomoże odbudować mocne filary relacji, poprawić komunikację i przywrócić pozytywne emocje i uczucia. Daje także narzędzia do pokojowego rozwiązywania konfliktów.
Terapia małżeńska ma na celu przywrócenie do relacji poczucia bezpieczeństwa, bliskości, akceptacji i zrozumienia. Terapia przynosi korzyści dla pary: poprawia komunikację, wyjaśnia nieporozumienia, rozwiązuje konflikty i pomaga wyjść z trudnych sytuacji; ale także korzyści indywidualne: pozwala lepiej poznać siebie, swoje potrzeby i oczekiwania.
Terapeuta par jest obiektywny, nie ocenia ani nie staje po żadnej ze stron. Jego zadaniem jest pomaganie w otwartej rozmowie o tym: co partnerzy czują, z czym nie mogą sobie poradzić, co chcą w związku rozwijać, a co chcieliby w nim zmienić. W czasie terapii wspólnie dążymy do znalezienia wyjścia, które dla danej relacji będzie najbardziej odpowiednie. Partnerzy na nowo uczą się wzajemnego szacunku i metod skutecznej komunikacji oraz rozwiązywania konfliktów.

Termin wizyty można wygodnie zarezerwować przez kalendarz internetowy: https://centrumteraz.asysto.pl/wizyta/krok4//9721/877

Zapraszam!
mgr Marcin Giers
 
czytaj więcej
zgłoś do moderacji

Zobacz inne oferty

Ogłoszenie standardowe

120 zł

Aktualizacja: 14 godzin temu
Ogłoszenie standardowe

Centrum TERAZ Marcin Giers

792224... Wyświetl numer
k...@centr... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Gdańsk Przeróbka
Lenartowicza 10a/9
Zobacz dane kontaktowe
Ważne jeszcze 7 dni (do 30.01.2022)
  • Numer ogłoszenia: 64402198
  • Data wyróżnienia: 22.01.2022
  • Data wprowadzenia: 30.07.2021
  • Aktualizacja: 22.01.2022
Zadzwoń SMS