Testy na pasożyty, alergie, wirusy, akupunktura bezigłowa Trikombin

Ogłoszenie nieaktualne

obserwuj
4
Zdjęcie 1 / 4
Oferuję / poszukuję
Oferuję
Rodzaj
Inne

Treść ogłoszenia

Zapraszamy do zapisów na sezon jesienno-zimowy na testy i terapie urządzeniem Trikombin w gabinecie Vicentra, mieszczącym się w Gdyni Cisowej (Morska 308).

Praktykujemy sesje terapeutyczne po uprzedniej analizie Trikombinem i wywiadzie z klientem. Dodatkowo, przeprowadzamy konsultacje z zakresu Totalnej Biologii i technik radykalnego wybaczania.
Dla osób, które zdecydują się na skorzystanie z sesji na urządzeniu Trikombin, przewidujemy dogodny terminarz spotkań. Gwarantujemy profesjonalne i indywidualne podejście do każdego problemu.

W naszym gabinecie Vicentra znajdują się dwa urządzenia Trikombin. Do każdego z nich przypisany jest bogaty zestaw ampułek do testowania i terapii. Urządzenia nie emitują pola elektromagnetycznego, które mogłoby szkodzić klientom. Integralną częścią sprzętu jest specjalna antena wyładowująca, która podłączona do uziemienia, spełnia dodatkowe funkcje terapeutyczne.
Sesje urządzeniem Trikombin trwają minimum 2 godziny, podczas których, klient siedzi na wygodnym fotelu w pozycji półleżącej. Podajemy specjalną, filtrowaną wodę do picia. W czasie spotkania, można zapoznać się z ciekawą literaturą tematyczną i swobodnie wymieniać poglądy na temat zagadnień związanych z holistycznym podejściem do zdrowia.

Serdecznie zapraszamy do gabinetu Vicentra osoby w każdej grupie wiekowej.
Bardziej szczegółowe informacje są dostępne na naszej stronie internetowej: https://vicentra.pl/
Można także kontaktować się pod numerami telefonu: [ukryte] lub +58 665 86 08  oraz mailowo: [ukryte]
 
  • Numer ogłoszenia: 62944944
  • Data wyróżnienia: 29 stycznia 2020
  • Data wprowadzenia: 11 października 2019
  • Aktualizacja: 23 grudnia 2020
  • Wyświetleń: 641
  • Wyświetleń na liście: 8 598