Usługi: Zdrowie i uroda
Nieruchomości
Motoryzacja
Praca
Dla domu
Elektronika
Nauka
Dla dzieci
Usługi
Zwierzęta
Ślub
Społeczność
Różne
Towarzyskie
Zapisz

Trening EMS - 20 minut zamiast 2 godzin na siłowni

powrót do listy

Ogłoszenie nieaktualne

Treść ogłoszenia

Czy wiesz, że trening EMS trwa jedynie 20 minut i może być wykonywany nawet raz w tygodniu. Trening EMS pobudza średnio 150 razy więcej skurczów mięśni niż trening konwencjonalny i pozwala spalić nawet 1200 kcal, dzięki czemu utrata wagi następuje trzy razy szybciej niż podczas tradycyjnej formy wysiłku.

Dużym plusem EMS jest także łatwość wykonania, ponieważ podczas treningu EMS dobierane są raczej podstawowe ćwiczenia fizyczne. Ogromną zaletą tego typu treningu jest także brak ryzyka kontuzji. Każdy trening wykonywany jest pod okiem instruktora, który dba o bezpieczeństwo oraz monitoruje postępy i przebieg naszych treningów.

Jeżeli nie lubisz dużych siłowni, klubów fitness - zapraszamy do nas. Prowadzimy zajęcia indywidualne. W naszym salonie przyjmujemy tylko jedną osobę jednocześnie, co pozwala nam na 100% skuteczność naszych zabiegów. To Ty jesteś w centrum uwagi.

Trening EMS, czyli Electrical Muscle Stimulation, to ćwiczenia fizyczne wykonywane z użyciem nowoczesnej technologii elektrostymulacji mięśniowej. Taki trening polega na podłączeniu osoby ćwiczącej do specjalnie skonstruowanego stroju wyposażonego w elektrody, które pomagają mózgowi wysyłać impulsy do mięśni. Dzięki temu mięśnie pracują prawie tak samo, jak podczas zwykłego treningu, ale impulsy, które trafiają do mózgu, przesyłane są z jeszcze większą skutecznością, dzięki czemu czas ćwiczeń skraca się do minimum.

Więcej:
https://www.facebook.com/beauty.secret.gdynia/
Cena
78
Adres
Gdynia Cisowa
Chylońska 198a 
Oferuję / poszukuję
Oferuję
Więcej parametrów
  • Numer ogłoszenia: 61931284
  • Data wyróżnienia: 4 października 2018
  • Data wprowadzenia: 4 października 2018
  • Aktualizacja: 4 października 2018
  • Wyświetleń: 158
  • Wyświetleń na liście: 2 144
zgłoś do moderatora
zgłoś do moderatora