Wideokonsultacje fizjoterapeutów on-line

powrót do listy
obserwuj
Cena
50
Oferuję / poszukuję
Oferuję
Rodzaj
Rehabilitacja

Treść ogłoszenia

Przychodnia Morska w Gdyni, specjalistyczna przychodnia rehabilitacyjna, oferuje KONSULTACJE ON-LINE przez WIDEO-POŁĄCZENIA programem Skype️, WhatsApp, Messengr lub telefonicznie.

Chcemy dotrzeć do wszystkich, którzy potrzebują pomocy fizjoterapeuty i rehabilitacji indywidualnej. Od 1 kwietnia wszystkie placówki rehabilitacyjne zostały zamknięte i tym samym większość pacjentów została bez opieki fizjoterapeutycznej.

W czasach epidemii musimy dostosowywać się do panujących warunków i radzić sobie z przeciwnościami innymi sposobami niż dotychczas. Dlatego Przychodnia Morska wychodzi z ofertą indywidualnych konsultacji on-line - TELEREHABILITACJI.

Dla kogo korzystne może być skorzystanie z porady specjalisty przez internet?
Okazuje się, że niemal dla wszystkich! Za pomocą wielu metod, które mogą być wykorzystane w domu można pomóc sobie np. w bólu, który może ograniczać nas w codziennych obowiązkach.

Telerehabilitacja będzie pomocna dla osób, które cierpią m.in. z powodu:
 • Rwy kulszowej/udowej
 • Przewlekłych dolegliwości bólowych kręgosłupa
 • Zespołów bólowych barku
 • Bólu kręgosłupa szyjnego
 • Bólu głowy
 • Zmian przeciążeniowych tj. łokieć tenisisty, golfisty, cieśń nadgarstka
 • Ostrogi piętowej
 • Dysfunkcji mięśni dna miednicy (nietrzymania moczu, stolca)

Nasi fizjoterapeuci mogą doradzić, jak skuteczne zadbać o siebie w domu przy użyciu sprzętu, który znajdzie się w każdej szafie. W czasach kryzysu, kiedy zmniejszona jest dostępność wizyt „na żywo” – warto skorzystać z konsultacji on-line.

Można umówić się na konsultacje do dr Elżbiety Rajkowskiej-Labon, mgr Macieja Kurka - osteopaty oraz fizjoterapeutów: mgr M.Helwich, mgr J. Seremak, mgr A.Soroka. Konsultacje są niestety płatne (NFZ nie rozlicza takiej formy pomocy), ale stawki są niższe od tradycyjnych.
Prezentujemy w ogłoszeniu filmowy samouczek jak zarejestrować się na konsultację on line.

www.PrzychodniaMorska.pl -> kliknij: rejestracja on-line
Wybieramy-> placówka: KIELECKA-> Konsultacje fizjoterapeutów ON-LINE> Pojawi się wybór konsultacji fizjoterapeutów-> rozwijamy terminy.
Po zaznaczeniu dnia i godziny, która nam odpowiada, przechodzimy do zatwierdzania koszyka, a dalej do systemu płatności Przelewy24, gdzie możemy wybrać dowolny rodzaj płatności.

WAŻNE: proszę podać numer telefonu do siebie, niezależnie czy wykupicie usługę rejestrując się, czy bez rejestracji. Numer pozwoli skontaktować się naszemu fizjoterapeucie w celu ustalenia szczegółów konsultacji oraz pomoże połączyć się przez Skype lub aplikacje WhatsApp i Messenger. Jeśli chcą Państwo konsultacji konkretnego fizjoterapeuty z przychodni na Kieleckiej, to wybierzcie odpowiedniego, wybierając dzień i godzinę. Jeśli chcą Państwo umówić się też na konsultacje do dr Elżbiety Rajkowskiej-Labon i mgr Macieja Kurka (osteopaty), to należy wybrać konsultacje u nich i zaznaczyć dzień oraz godzinę.

Osoby, które wolą umówić się za pośrednictwem telefonu mogą uzyskać informacje pod numerem: 503940... Wyświetl numer Jednak przed odbyciem konsultacji potrzebne będzie wniesienie opłaty na konto Przychodni Morskiej: Millennium: 94 1160 2202 0000 0002 3215 2219.
Ogłoszenie podstawowe
503940... Zadzwoń
s...@przyc... Wyświetl e-mail
Przychodnia Morska
Adres
Gdynia
Ważne jeszcze 29 dni (do 08.05.2020)
obserwuj to ogłoszenie
 • Numer ogłoszenia: 63341274
 • Data wprowadzenia: 26 marca 2020
 • Aktualizacja: 8 kwietnia 2020
 • Wyświetleń: 19
 • Wyświetleń na liście: 1 495
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku
zgłoś do moderacji
Zadzwoń SMS