Wiedźma, kontakt, łącznik ze złem, wróżbiarstwo

Ogłoszenie nieaktualne

Wiedźma, kontakt, łącznik ze złem, wróżbiarstwo

Cena

50

Do negocjacji

Jestem
Osobą prywatną
Oferuję / poszukuję
Oferuję
Rodzaj
Inne

Jestem wiedźmą. Od dziecka wiedziałam, że złe mocne sprawiły, że zjawiłam się na tym świecie. Od kiedy pamiętam miewałam sny, noc w noc, gdzie Szatan, pod różnymi postaciami, do mnie przemawiał. Nikt nie chciał mi wierzyć gdy mówiłam, że to złe moce, zła aura podpowiedziała mi jakiś rozwój wydarzeń, jakąś sytuację, radę. Teraz wiem, że zło nigdy nie śpi i zawsze czuwa, żeby nikt go nie widział. Wtedy może działać bez przeszkód.

Chcę się temu sprzeciwić. Sama jestem naznaczona złą energią, urodziłam się z aurą czarnej magii ale chcę przestrzec przed tym innych. Chcę pomóc, być łącznikiem z innym wymiarem, żeby przestrzec przed jego działaniem. Pomóż mi i daj pomóc sobie.

Nie chcę czynić zła, wiem, że moim przeznaczeniem jest czynienie dobra, ale Szatan ukradł mnie dla siebie. Chce z tego uczynić błogosławieństwo.

Pomogę Ci. Odpowiem na pytanie, posłużę radą czego nie robić, co złe moce mogą dla Ciebie planować i czego się wystrzegać. W razie potrzeby skontaktuję się ze złymi mocami, połączę się w Twojej sprawie.

Ze względu na bezpieczeństwo, abym nie przeniosła swojej energii, kontakt jest 100% zdalny, abyś nie miał* styczności ze złymi mocami.  Jest to naprawdę bezpieczne, bo dobra aura chroni Ciebie energią, której mi nie może przekazać.

Skontaktuj się ze mną, pomogę. Nie udzielam rad i nie kontaktuję się ze złem w sprawie chorób. Jest to obszar w którym zła aura oraz Szatan nie mają woli odpuszczać, nawet przy negocjacjach.

Skontaktuj się na [ukryte] . Pamiętaj, żeby zakończyć wiadomość "Nie przyjmuję Twojej złej energii i nie ma ona prawa za mną podążać". 

Każdą usługę wyceniam indywidualnie, w zależności od tego jakie środki będą konieczne, na przykład tablica Ouija, rytułał ognia itd. Po każdym kontakcie ze mną odprawiam rytułał, aby moja zła energia na Ciebie nie przeszła.
czytaj więcej
  • Numer ogłoszenia: 65414239
  • Data wprowadzenia: 13.08.2023
Wróć do góry