Ekologiczne środki do mycia szyb

powrót do listy

Ogłoszenie nieaktualne

Cena
72
Sprzedam / kupię
Sprzedam

Treść ogłoszenia

Tak prozaiczne czynności, jak sprzątanie należy ograniczyć do koniecznego minimum. Niczego nie musisz udowadniać wyczerpującym szorowaniem i nużącym odkurzaniem. Nowa gama środków czystości PIURIF będzie pracować za Ciebie, a sprzątanie zamieni się w prawdziwą przygodę!
Wszystko za sprawą aktywnych, bezpiecznych dla Twojej skóry mikroorganizmów, które pochłaniają brud wtedy, kiedy Ty już nie sprzątasz.

Koncentrat wystarczy na rok (około 365 dni) korzystania z produktu, przy codziennym użytkowaniu, więc cena na miesiąc wynosi tylko 6 zł miesięcznie przy zakupie całego kompletu (łącznie ze spryskiwaczewm), a przy zakupie samego koncentratu to koszt tylko 5,75 zł miesięcznie.

BOX Formula A Uniwersalna zawiera 3 produkty z serii PIURIF, które tworzą zestaw niepokonany w walce z brudem. Docenisz go zwlaszcza podczas czyszczenia wszystkich powierzchni, szyb i sanitariatów.

Opis
BOX Formula A Uniwersalna zawiera 3 produkty z serii PIURIF, które tworzą zestaw niepokonany w walce z brudem. Docenisz go zwlaszcza podczas czyszczenia wszystkich powierzchni, szyb i sanitariatów.

Zestaw zawiera:

Koncentrat PIURIF Formula A Uniwersalna
Spryskiwacz do gotowego preparatu PIURIF Formula A Uniwersalna
Ściereczkę z mikrofibry do czyszczenia delikatnych powierzchni

Dodatkowo każda osoba będąca Klubowiczem DuoLife otrzyma pakiet ulotek PIURIF wraz z BOX Formula A Uniwersalna

CZYŚCI WSZYSTKIE POWIERZCHNIE, SZYBY I SANITARIA

Sprzątanie jeszcze nigdy nie było tak proste. Wszystko za sprawą uniwersalnego produktu PIURIF.

Formula A sprawdza się w czasie czyszczenia każdego rodzaju powierzchni. Idealna do czyszczenia podłóg, muszli klozetowych, pisuarów, zlewozmywaków, armatury, szyb itd. Bez względu na to czy przecieramy biurko, lustro, wannę – nie pozostawia uciążliwych smug. Preparat zmniejsza czynnik poślizgu na powierzchni posadzki i eliminuje przykre zapachy. Systematyczne wlewanie zużytego roztworu uniwersalnej Formula A do syfonów zapobiega powstawaniu nieprzyjemnych zapachów. Neutralne PH chroni delikatne powierzchnie, takie jak marmur czy ceramika.

Regularne stosowanie sprzyja tworzeniu organicznej warstwy ochronnej, która systematycznie walczy z zarazkami w Twoim domu.

Rozcieńczony produkt jest całkowicie bezpieczny dla Twojej skóry. 

Formula A zawiera opatentowaną technologię MicroAdvanced™, czyli wyselekcjonowane bogactwo naturalnych bakterii czyszczących. To dzięki nim sprzątanie z PIURIF zamienia się w prawdziwą przygodę.

Zabawa zaczyna się wtedy, kiedy Twoja praca dobiega końca, to wówczas aktywne bakterie rozpoczynają swoją batalię z zarazkami. Z czasem pożyteczne mikroorganizmy rozścielą niewidzialny dywan czystości, biofilm, który sprawi, że każde kolejne sprzątanie będzie jeszcze łatwiejsze. Regularne stosowanie Formula A odmieni Twój dom na zawsze.   

Sposób użycia

Formula A to produkt w koncentracie.

Rozcieńczyć zimną wodą.

Powierzchnie: Rozcieńczyć produkt w rozpylaczu z gamy PIURIF. Rozpylić roztwór na czyszczonej powierzchni. Przetrzeć ścierką, gąbką, szczotką, skrobakiem lub mikrofibrą. Spłukać w razie potrzeby.

Podłogi: Rozcieńczyć produkt. Nakładać ręcznie lub myjką. Spłukać w razie potrzeby. W przypadku silnego zanieczyszczenia podłogi, zastosować produkt, pozostawić na chwilę i przetrzeć. Zebrać nadmiar roztworu. Spłukać.

Termin ważności tak przygotowanego produktu to około 30 dni.

Świeży zapach mięty pieprzowej.

https://beata647.myduolife.com/shop/products/37/412,box-formula-a-uniwersalna.html?__language=pl
  • Numer ogłoszenia: 62458978
  • Data wprowadzenia: 16 kwietnia 2019
  • Aktualizacja: 8 czerwca 2019
  • Wyświetleń: 100
  • Wyświetleń na liście: 3 866