Analiza sensoryczna kosmetyków i żywności - studia podyplomowe

obserwuj
Jestem
Firmą
Rodzaj szkolenia
Edukacyjne

Treść ogłoszenia

Serdecznie zapraszamy do zapoznania z ofertą nowego kierunku dwusemestralnych studiów podyplomowych, oferowanych przez Wyższą Szkołę Zdrowia w Gdańsku, jakim jest analiza sensoryczna kosmetyków i żywności. 

Celem kształcenia na studiach podyplomowych analiza sensoryczna kosmetyków i żywności jest przekazanie słuchaczom wiedzy z zakresu analiz sensorycznych.

Słuchacze poznają metodologię badań począwszy od umiejętności samodzielnego przygotowywania próbek, umiejętności organizacji laboratorium do analiz sensorycznych, wyboru i szkolenia oceniających, opracowywania wyników badań i formułowania na ich podstawie wniosków umożliwiających odpowiednie dostosowanie procesu produkcyjnego do potrzeb rynku konsumenckiego, co pozwoli na rozpoczęcie samodzielnej praktyki w roli lidera panelu sensorycznego zarówno w zakresie żywności jak i kosmetyki.

Głównym atutem studiów podyplomowych jest kompleksowe ujęcie tematyki z zakresu sensoryki oraz umiejętne łączenie zajęć teoretycznych i praktycznych prowadzonych przez doświadczonych wykładowców, specjalistów z bogatym doświadczeniem zawodowym.

Szczegółowe informacje na temat kierunku dostępne są ma stronie:
https://www.wsz.pl/oferta-ksztalcenia/studia-podyplomowe/analiza-sensoryczna-kosmetykow-i-zywnosci/

Serdecznie zapraszamy!


 
czytaj więcej
zgłoś do moderacji
Ogłoszenie podstawowe

Joanna Kucharska

587690... Wyświetl numer
r...@wsz.pl Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Gdańsk Żabianka
Pelplińska 7 
Ważne jeszcze 26 dni (do 12.11.2021)
  • Numer ogłoszenia: 64419779
  • Data wyróżnienia: 11.08.2021
  • Data wprowadzenia: 11.08.2021
  • Aktualizacja: 20.08.2021
Zadzwoń E-mail