Wróć do góry

Cambridge Summer School - obóz językowy dla dorosłych

Ogłoszenie maxi
Zdjęcie 1 / 5
Cena

4 990

Jestem
Firmą
Rodzaj szkolenia
Edukacyjne

Treść ogłoszenia

Cambridge Summer School - obóz językowy dla dorosłych

Mamy przyjemność zaprosić Was na Cambridge Summer School - niezapomniany obóz językowy organizowany przez Prestige Lingua w Cambridge! 

Termin obozu to 03.09.2023-10.09.2023. Do wzięcia udziału w Cambridge Summer School zachęcamy studentów oraz osoby, które chcą rozwijać swoje umiejętności językowe w naturalnym środowisku, poznać kulturę oraz styl życia mieszkańców miasta oraz zintegrować się w nieformalnej atmosferze.
 
Zakwaterowanie u angielskich rodzin goszczących pozwoli Wam na swobodne posługiwanie się językiem angielskim w codziennych sytuacjach, co będzie doskonałą okazją do zanurzenia się w języku oraz kulturze brytyjskiej.
 
‍‍Pod czujnym okiem doświadczonych angielskich nauczycieli, na odpowiednim poziomie ocenionym przez test językowy, będziemy doskonalić swoje umiejętności językowe. Poznamy ciekawych ludzi z różnych części świata oraz doświadczymy niezapomnianej przygody w sercu angielskiej edukacji.
 
W programie znajdą się także wycieczki po Cambridge, słynnym uniwersytecie, muzeach, galeriach oraz parkach, "punting" na rzece Cam a także wycieczka do malowniczej wioski Grantchester. W czasie wolnym uczestnicy będą mieli możliwość eksplorowania zakątków Cambridge, doświadczania angielskiej kultury, integracji z mieszkańcami, rodzinami goszczącymi oraz innymi uczestnikami kursu.
 
Koszt wyjazdu wynosi 4990 PLN. Kwotę można zapłacić w całości lub podzielić na dwie raty. Cena zawiera loty z Gdańska do Cambridge, przejazdy z lotniska Stansted do Cambridge i z powrotem, tygodniowe zakwaterowanie i wyżywienie u angielskich rodzin goszczących oraz 21 godzin intensywnego kursu języka angielskiego.

Jeśli macie jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu:
pod adresem o...@prest... Wyświetl e-mail
pod numerami telefonu:
534631... Wyświetl numer
535797... Wyświetl numer
535925... Wyświetl numer
 
Nie przegapcie tej niepowtarzalnej okazji, by poznać nowych ludzi z różnych części świata, doskonalić swoje umiejętności językowe i doświadczyć niezapomnianej przygody w sercu angielskiej edukacji!
 
Do zobaczenia w Cambridge!
Zespół Prestige Lingua
czytaj więcej
zgłoś do moderacji

Zuzanna Trybała

534631... Wyświetl numer
Polityka prywatności

Lokalizacja

Adres
Gdańsk Wrzeszcz
Grażyny 10 
Ważne jeszcze 4 dni (do 13.06.2023)
  • Numer ogłoszenia: 65298393
  • Data wyróżnienia: 29.05.2023
  • Data wprowadzenia: 26.04.2023
Zadzwoń SMS