CX czyli zbuduj pozytywne doświadczenia swoich Klientów

powrót do listy

Ogłoszenie nieaktualne

obserwuj
Rodzaj szkolenia
Edukacyjne

Treść ogłoszenia

Doświadczenie Klienta, znane jako CX to całościowe postrzeganie przez niego firmy lub marki, z którą wszedł w interakcję. Pozytywne lub negatywne doświadczenia są dla firmy informacją zwrotną, którą można wykorzystać do poprawy działań komunikacyjnych wszystkich działów firmy poprzez poprawę lub usunięcie złych doświadczeń i wzmocnienie pozytywnych punktów styku.

Mapowanie podróży Klienta to wizualna prezentacja wszystkich jego kroków, które wykonuje, gdy chce skorzystać lub już korzysta z produktu lub usługi danej firmy. Pokazuje całość doświadczeń i wrażeń Klienta poprzez analizę kolejnych następujących po sobie interakcji. Ułatwia pracownikom różnych działów zrozumienie działań i myśli Klientów. Precyzyjnie pokazuje, które elementy procesu są krytyczne z punktu widzenia Klienta i co należy poprawić. Wszystko, co robisz, wpływa na postrzeganie Klientów i ich decyzję o powrocie lub nie - tak więc mapowanie podróży Klienta jest kluczem do sukcesu każdego biznesu.

Warsztat dedykowany jest przedstawicielom działów marketingu, sprzedaży, obsługi klienta, IT, finansów oraz kadry managerskiej.

Zakres:
1. Wprowadzenie do tematyki Customer experience.
2. Warsztat 1 "Budowa obrazu Klienta (Persony)".
3. Warsztat 2 "Budowa mapy empatii persony".
4. Warsztat 3 "Mapowanie podróży Klienta". 
5. Podsumowanie i wnioski.
6. Raport dla firmy z warsztatu. 

Zapraszamy do kontaktu i współpracy z Think Customer.
Więcej informacji o nas na stronie www.ThinkCustomer.pl 
 
  • Numer ogłoszenia: 62899544
  • Data wyróżnienia: 8 października 2019
  • Data wprowadzenia: 24 września 2019
  • Wyświetleń: 129
  • Wyświetleń na liście: 7 177