Droptica Academy - kurs i staż

Ogłoszenie nieaktualne

Cena

1 500

Jestem
Firmą
Rodzaj szkolenia
Informatyka

Treść ogłoszeniaDroptica Academy to program szkoleniowy, który wprowadzi Cię w branżę IT i przygotuje do pracy na stanowisku PHP Fullstack Developer. Ten kurs programowania składa się z wyselekcjonowanych przez nas tutoriali, które będziesz samodzielnie przyswajać w najbardziej dogodnym dla siebie momencie w trakcie trzech miesięcy. Poznasz zagadnienia dotyczące:
  • HTML,
  • CSS,
  • JavaScript 
  • PHP oraz wykonasz własny projekt po okiem doświadczonych developerów. 
Będziesz mieć również szasnę dostać się na płatny staż w Droptica po rozmowie technicznej, na którą zostaniesz zaproszony/a po ukończeniu kursu oraz oddaniu projektu. Osoba z najlepszą oceną składową (projekt oraz rozmowa) otrzyma propozycje stażu. 

Jak się zapisać? 

Wystarczy, że wypełnisz formularz znajdujący się na dole strony. Skontaktujemy się z Tobą w celu umówienia spotkania, podczas którego sprawdzimy Twój poziom angielskiego, a następnie dokonasz płatności - 1500 złotych brutto. Otrzymasz dostęp do specjalnego kanału w komunikatorze Slack, gdzie będziesz mogła/mógł się konsultować z naszymi programistami.

Kurs programowania w ramach Droptica Academy został podzielony na kilka etapów i trwa łącznie 4 miesiące. 

Nieważne jest również Twoje wcześniejsze doświadczenie, ponieważ materiały obejmują poziom podstawowy.

Po pomyślnym wykonaniu projektu oraz pozytywnej ocenie z rozmowy technicznej zaprosimy najlepszego/najlepszą kandydata/tke z danego turnusu na płatny staż (w formie umowy zlecenia), który potrwa 3 miesiące. W tym czasie będziesz dalej zdobywać wiedzę, a także poznasz system Drupal, oparty na języku PHP. Wynagrodzenie w trakcie okresu stażu wyniesie 27 zł/h brutto. Ten okres będzie wymagał Twojej obecności na pełny etat, od 8 do 16 od poniedziałku do piątku. Będziesz mogła/mógł pracować hybrydowo, ale ponieważ z doświadczenia wiemy, że na tym etapie nauki lepsze efekty przynosi praca w biurze, gdzie doświadczony programista może podejść i pokazać, jak rozwiązać dany problem, wymagamy min. 3 dni pracujących tygodniowo w wybranym biurze. Nasze biura znajdują się we Wrocławiu, Gdańsku, Rzeszowie i Toruniu.

Jeśli pomyślnie przejdziesz okres stażu, zatrudnimy Cię na stanowisku Junior PHP Developer. Będzie to dla Ciebie kontynuacja i rozszerzenie nauki z poprzedniego etapu. Nowa rola będzie oznaczać również wzrost wynagrodzenia.
 
Szczegóły znajdziesz na naszej stronie internetowej https://kariera.droptica.pl/academy/
czytaj więcej
  • Numer ogłoszenia: 64740161
  • Data wyróżnienia: 15.01.2023
  • Data wprowadzenia: 08.03.2022
  • Aktualizacja: 06.12.2022