Effective English Conversation with British Native

obserwuj
Cena
70
Rodzaj szkolenia
Umiejętności personalne

Treść ogłoszenia

Online & face to face English conversations for personal & professional use   
https://www.speakface2face.com/polish-student-reviews

Cześć,Mam na imię Andrew. Jestem English Native speaker i mieszkamteraz na stałe w Sopocie, gdzie prowadzę małą firmę jako trenerżycia( Life Coach). Nie mówię po polsku! Oferuję oprócz tegokonwersacje w języku angielskim dla polskich studentów.Prowadziłem i prowadzę konwersacje z wieloma polskimi studentami ze wszystkich części Polski twarzą w twarz, a takżeprzez Skype. Na moich lekcjach nie skupiam się na gramatyce, ale zamiast tego pomagam ci być bardziej pewnym siebie, kiedymówisz po angielsku. Robię korekty, kiedy popełniasz błędy.Nie korzystam z żadnych książek, zamiast tego wybieraminteresujące tematy związane z życiem, pracą i karierą. Podczassesji pomogę ci poprawić wymowę, znaleźć nowe słowa i poprawićlepsze konstruowanie zdań po angielsku.
Mogę Ci również pomóc w rozmowie kwalifikacyjnej w językuangielskim.
W czasie naszych sesji jeśli pojawią się jakiekolwiekproblemy z tłumaczeniem, korzystamy z Mr. Google i innychsłowników. Jednak głównym celem tych sesji jest zwiększeniepewności siebie podczas mówienia po angielsku. Te lekcje sąidealne dla nieśmiałych studentów. Chcę, aby moi uczniowiecieszyli się rozmową po angielsku nie myśląc o gramatyce. Niejestem tutaj, aby osądzać twój angielski, ale aby Ci pomóc!

Lekcje konwersacji z polskim nauczycielem utrzymuje Cię w strefie komfortu i niepomaga Ci być bardziej pewnym siebie w rozmowie z innymi, w tym również z Anglikami i innymi obcokrajowcami.Jeśli nadal boisz się rozmawiać po angielsku z native speakerem po sesjach zTwoim polskim nauczycielem angielskiego, to o co chodzi? Odpowiedź jest prosta,brak kontaktu z żywym angielskim językiem z prawdziwym Anglikiem..Dlatego rozmowa z doświadczonym, prawdziwym Anglikiem może pomóc cizrobić postęp 10 razy szybciej i pomoże Ci mieć pewność, że to pomoże Ci wnowej karierze lub w nowej pracy, w której musisz rozmawiać po angielsku zklientami również zagranicznymi.Jeśli chcesz teraz robić postępy znacznie szybciej i czuć się bardziej komfortowo,gorąco polecam, aby od teraz porozmawiać z doświadczonym, prawdziwym NativeSpeakerem!Nie bój się mówić do mnie po angielsku, ponieważ jestem tutaj, aby Ci pomóc, anie oceniać!Potrafię rozmawiać z uczniami od poziomu A2 w górę.Bardzo dziękuję i nie mogę się już doczekać rozmowy z Tobą, aby pomóc Cipoprawić twoją znajomość angielskiego.

70 zł for a full hour
I can provide you with an invoice

Face to face (Social Distance) & online skype sessions
https://www.speakface2face.com
You can contact me on 730100... Wyświetl numer
 
Ogłoszenie premium
Oferta online
710100... Zadzwoń
s...@gmail... Wyświetl e-mail
Andrew
Adres
Sopot
Ważne jeszcze 19 dni (do 13.10.2020)
obserwuj to ogłoszenie
  • Numer ogłoszenia: 63494267
  • Data wyróżnienia: 13 września 2020
  • Data wprowadzenia: 18 czerwca 2020
  • Aktualizacja: 21 września 2020
  • Wyświetleń: 646
  • Wyświetleń na liście: 17 507
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku
zgłoś do moderacji
Zadzwoń SMS