Indywidualne Warsztaty Vege Gotowania

powrót do listy

Ogłoszenie nieaktualne

obserwuj
Cena
149
Rodzaj szkolenia
Warsztaty kulinarne

Treść ogłoszenia

Chcesz nauczyć się gotować prosto, szybko i smacznie?

Czujesz potrzebę zmiany nawyków żywieniowych?


Chcesz przejść na dietę wegetariańską lub wegańską, lub jesteś początkujący w tym temacie i brakuje Ci pomysłów na posiłki?

Jesteś alergikiem i musisz wykluczyć z diety milion produktów i zastanawiasz się co masz w takim razie jeść i jak sprawić, żeby to było smaczne? 

Jesteś sportowcem na diecie wegańskiej/wegetariańskiej i musisz dostarczyć sobie konkretną ilość białka, i nie wiesz jak to zrobić bez kurczaka i twarogu?

DOBRZE TRAFIŁEŚ!


Czym są Warsztaty Zdrowego Gotowania? To indywidualne spotkania w moim domu, podczas których rozmawiamy i gotujemy! Dzielę się moją wiedzą, przekazuję przepisy i w  praktyce pokazuję jak je wykonać, a wszystko jest dopasowane do Twoich upodobań, potrzeb i celów.


Kim jestem?
Mam na imię Żaneta, mam 28 lat i lubię dobrze zjeść. Jednak jeszcze bardziej lubię gotować. Fascynują mnie smaki, kolory i zjawiska, które dzieją się w kuchni. Nauczyłam się je kontrolować i panować nad nimi.

Wychowałam się w domu wegetariańskim, w czasach, kiedy wszyscy pukali się w głowę, gdy słyszeli, że nie jemy mięsa. Pierwszych lekcji gotowania udzielała mi moja mama, później eksperymentowałam sama.

Od kilkunastu lat jestem alergikiem uczulonym na wiele podstawowych produktów, więc byłam zmuszona nauczyć się jak zrobić ciasto bez jajka, mąki i mleka (brzmi kosmicznie? Gwarantuję Ci, że jest kosmicznie pyszne!), co jeść na śniadanie zamiast kanapek lub jak zastąpić ulubiony majonez.

Bez obaw, nadal potrafię używać mąki i jajek. Jednak wyboista droga, którą przebyłam we własnej kuchni sprawiła, że potrafię znacznie więcej. Z tego powodu dziś nie tylko gotuję, ale czaruję i odkrywam nowe obszary.

Pokażę Ci, że wegetariańskie lub wegańskie potrawy są pyszne, proste i szybkie do zrobienia, że z warzyw, owoców, ziaren i orzechów można zrobić naprawdę wszystko!
A wszystko to w domowej, ciepłej atmosferze, przy kubku herbaty, w mojej kuchni. Zapraszam!

Szczegóły techniczne:
Na warsztaty umawiamy się telefonicznie. Podczas rozmowy poznaję Ciebie i Twoje potrzeby i wspólnie ustalamy plan działania czyli to, czego chcesz się nauczyć, czego chcesz spróbować, z czym masz problem, a może chcesz się zdać na mnie dając mi tylko kilka wytycznych?

Podstawowo warsztaty trwają 2h.

Istnieje możliwość poprowadzenia ich dla dwóch osób, jeśli chcesz wziąć ze sobą przyjaciółkę, partnera, siostrę, kuzyna.
  • Numer ogłoszenia: 62261655
  • Data wyróżnienia: 7 lutego 2019
  • Data wprowadzenia: 7 lutego 2019
  • Aktualizacja: 7 lutego 2019
  • Wyświetleń: 98
  • Wyświetleń na liście: 4 523