Jak pozyskać partnera biznesowego?

powrót do listy

Ogłoszenie nieaktualne

obserwuj

Treść ogłoszenia

Nie wiesz jak zabrać się za pisanie oferty dla biznesu?
Pozyskaj partnera biznesowego dla projektu społecznego, kulturalnego, edukacyjnego.

Zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych i instytucji publicznych na warsztat z nawiązywania współpracy z sektorem biznesu.

Podczas warsztatu popracujemy nad:
1. zwięzłą komunikacją misji społecznej, którą reprezentujemy,
2. autoprezentacją,
3. przygotowaniem kluczowych informacji, jakie powinny się znaleźć w Twojej ofercie skierowanej do partnera biznesowego.

Dodatkowo podpowiem Ci jak pracuję nad własną motywacją przed podjęciem rozmów z potencjalnymi partnerami biznesowymi organizacji. Opowiem o tym, co najbardziej odstrasza biznes od podejmowania działań społecznych, jak przełamać impas i zacząć rozmowę.

Miejsce: Sopocka Pracownia Otwarta
Ul. Tatrzańska 19/4

Cena: 200 PLN

Liczba miejsc ograniczona. Będziemy pracować w kameralnej grupie, żeby móc w pełni wykorzystać czas i odnieść się do Twoich potrzeb.

Zgłoszenia zbiera Magda Bachora z Sopockiej Pracowni Otwartej
tel. 600888... Wyświetl numer
e-mail: m...@sopoc... Wyświetl e-mail

Prowadząca: Maria Olszewska (www.mjjo.pl) szkoli organizacje pozarządowe z Europy z fundraisingu i crowdfundingu w języku polskim, angielskim i włoskim.

Absolwentka zarządzania miastem na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie; studiowała również historię sztuki na Uniwersytecie Jagiellońskim. Doświadczenie zawodowe zdobywała zarówno w sektorze publicznym, biznesie, jak i we współpracy z organizacjami non-profit. Fundraiserka praktyk. Od 2011 roku prowadzi szkolenia, warsztaty, wykłady i doradztwa z zakresu fundraisingu. Jako trenerka współpracowała m.in. z Polskim Stowarzyszeniem Fundraisingu, Centrum Arrupe, Europejskim Centrum Komunikacji i Kultury w Warszawie, Miastem Gdańsk, Inkubatorem Przedsiębiorczości STARTER, Oliwską Grupą Konsultingową. Wykładała fundraising i przedsiębiorczość społeczną na Akademii Morskiej w Gdyni i Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni. W latach 2011 do 2015 zorganizowała łącznie 16 Klubów Fundraisera w Trójmieście i Olsztynie. Od 2014 roku ma w ofercie warsztaty dla biznesu - w szczególności z nawiązywania relacji biznesowych. Maria szkoli w językach polskim, angielskim i włoskim. Współpracowała m.in. z Inhope/ International Association of Internet Hotlines z Holandii, International Shang Shung Institute z Włoch oraz regularnie prowadzi zajęcia w ramach Christian Educational Leadership Project oraz w ramach Executive Education for Bishops and Ecclesiastical Superiors from the Countries of the Former Soviet Block (projekty Europejskiego Centrum Komunikacji i Kultury). Ma doświadczenie w prowadzeniu imprez kulturalnych i szkoleniowych. Prywatnie jest miłośniczką wspinaczki i aktorstwa.
Cena
200
Adres
Sopot Kamienny Potok
Tatrzańska 19/4
Rodzaj szkolenia
Organizacje i zarządzanie
Więcej parametrów
  • Numer ogłoszenia: 62521935
  • Data wyróżnienia: 11 maja 2019
  • Data wprowadzenia: 11 maja 2019
  • Wyświetleń: 31
  • Wyświetleń na liście: 2 133
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku
zgłoś do moderacji