Joga Twarzy

Ogłoszenie nieaktualne

obserwuj
Cena
250
Jestem
Firmą
Rodzaj szkolenia
Zdrowie i uroda

Treść ogłoszenia

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji szkolenia online z zakresu Jogi Twarzy już 3-4 marca. 
Oferowany kurs prezentuje bardzo kompleksowe ujęcie jogi twarzy – od indyjskiej diagnostyki twarzy, poprzez ćwiczenia, do technik rozluźniania mięśni i ogólnej relaksacji. Połączenie ich wszystkich gwarantuje niesamowite rezultaty zdrowotne. Kurs dedykowany jest dla każdego, kto chce w naturalny i holistyczny sposób poprawić swój wygląd i zdrowie. Przeznaczony jest również dla osób, które pracują zawodowo w takich branżach jak przede wszystkim kosmetologia czy inne związane z szeroko pojętą służbą na rzecz poprawy zdrowia i wyglądu człowieka. Kurs oferuje niezwykle przydatne narzędzie w tego rodzajach profesjach. Przede wszystkim specjalista poszerza swoją wiedzę diagnostyczną o podstawy czytania z twarzy stosowaną w Indiach. Może to się okazać bardzo pomocne szczególnie w pracy kosmetologa. Nauczy się również kilku indyjskich technik rewitalizacji twarzy i ciała (masaż, ćwiczenia oddechowe podczas zabiegu), które wzbogacą jego ofertę o niezwykle pożądane obecnie techniki holistyczne. Bardzo ważną umiejętnością będzie również znajomość ćwiczeń, które dedykowane są zarówno ogólnej poprawie wyglądu twarzy, ale także koncertujących się na specyficznych problemach, z którymi może zmagać się pacjent. Specjalista może więc poinstruować profesjonalnie swojego klienta jakie praktyki zaleca do wykonywania w domu, aby podtrzymać skutki terapii, którą przeprowadził w gabinecie oraz długotrwale poprawić jego wygląd i zdrowie. Tego rodzaju indywidualne podejście znakomicie buduje relację z klientem, który chętniej wraca do takiego specjalisty.

Nasz kurs odbywa się on-line, jednakże prowadzony jest na żywo. W przypadku nauki jogi twarzy bezpośredni kontakt z trenerem jest niezwykle istoty, gdyż może on na bieżąco korygować błędy w wykonywanych ćwiczeniach, a te mogą przynieść skutek odwrotny – spowodować wystąpienie nowych zmarszczek. Uczestnicy mają również możliwość zadawania pytań wykładowcy i na bieżąco rozwiewanie wszelkich wątpliwości. Oferowany przez nas kurs jest jedynym tego typu, który zakłada tak szerokie ujęcie jogi twarzy.

Zajęcia prowadzi prof. Dorota Kamińska-Jones, która łączy głęboką wiedzę na temat kultury indyjskiej i Ajurwedy, z wykształceniem kosmetologicznym i podejściem praktycznym, jest jedynym tego typu specjalistą w Polsce.

Termin: 3-4 marca br. , godzina: 17:00-20:15
Koszt: 250zł
Udział w szkoleniu potwierdzony jest wydaniem certyfikatu.

Szczegóły oferty oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie: https://www.wsz.pl/oferta-ksztalcenia/kursy-i-szkolenia/joga-twarzy-2/

 
czytaj więcej
  • Numer ogłoszenia: 64660520
  • Data wyróżnienia: 12.01.2022
  • Data wprowadzenia: 12.01.2022
  • Aktualizacja: 05.02.2022