Kurs Adobe Illustrator od podstaw

powrót do listy

Ogłoszenie nieaktualne

obserwuj
Cena
1 600
Rodzaj szkolenia
Artystyczne

Treść ogłoszenia

Tworzysz, rysujesz, projektujesz i chcesz robić to lepiej? A może znajomość aplikacji graficznych jest wymogiem, który do tej pory powstrzymywał Cię przed podjęciem pracy na lepszym stanowisku? W jeden weekend poznaj profesjonalne narzędzie do tworzenia oraz edycji grafiki komputerowej - Adobe Illustrator. Krok po kroku przeprowadzimy Cię przez jego opcje od wycinania czy skalowania obrazu aż po różne rodzaje pędzla i komponowanie własnych palet kolorów.

Termin: 7-9 lutego 2020
Kurs trwa jeden weekend i rozpoczyna się w godzinach popołudniowych w piątek. W sobotę oraz niedzielę zajęcia trwają od godzin przedpołudniowych, z jedną dłuższą przerwą.

Liczba godzin: 24

Miejsce: Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych w Gdańsku, ul. Brzegi 55, Gdańsk

Dla dojeżdżających komunikacją miejską: jesteśmy położeni około 3 minut od przystanku Sandomierska i 6 minut od przystanku Ptasia.

Cena kursu: 1750 zł
CENA Z RABATEM: 1600 ZŁ (do 20 stycznia 2020)

Dla osób, które wypełnią formularz zapisów do 20 stycznia 2020 roku mamy prezent w postaci 150 zł rabatu od ceny regularnej! Formularz możesz wypełnić już teraz. Skontaktujemy się z Tobą przed kursem aby potwierdzić Twoje zainteresowanie oraz przesłać numer konta do opłaty za kurs.

Link do formularza zapisów:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScdLfYANd08aJ2QCdywcEKhzWH9juGap-p6_o-2SkK3uvMdWw/viewform?usp=sf_link

Czego nauczysz się na kursie?
Zapraszamy zarówno osoby, dla których będzie to pierwsza styczność z Adobe Illustrator, jak i te, które stawiają w nim już pierwsze kroki ale nie przebrnęły przez większość narzędzi. Zachęcamy też użytkowników, którzy już dawno temu mieli styczność z poprzednimi wersjami Illustratora i potrzebują gruntownej powtórki oraz zapoznania się ze wszystkimi zmianami.
Kurs dzieli się na następujące moduły:
• Wprowadzenie do grafiki wektorowej
• Narzędzia
• Praca z kolorem
• Pędzle
• Panele
• Inne - filtry, efekty, praca ze zdjęciami itp.
W ramach każdego z tych modułów poznasz dostępne opcje i nauczysz się nimi posługiwać dla otrzymania oczekiwanego efektu.

Co dają Ci kursy na PJATK Gdańsk?
Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych już od lat kształci specjalistów w dziedzinach Informatyki oraz Grafiki, dlatego organizowane przez nas kursy są odzwierciedleniem naszych metod:
• prowadzenie kursów powierzamy naszym sprawdzonym specjalistom-praktykom;
• małe grupy, które pozwalają na indywidualne podejście do każdego uczestnika i uczestniczki kursu;
• nauka przez doświadczenie czyli jak najwięcej elementów praktycznych;
• praca na profesjonalnym sprzęcie;
• przyjazna, kameralna atmosfera zajęć, która wpływa na lepsze przyswajanie wiedzy i nowych umiejętności.

Dlaczego (nie tylko) Adobe Illustrator?
Obecnie znajdziemy mnóstwo, również bezpłatnych, aplikacji graficznych. Często oferują one ciekawe opcje i możliwość szybkiej i prostej edycji. Jednak przy próbie pracy nad bardziej rozbudowanymi projektami napotykamy trudności. Szukanie rozwiązań “na około” zabiera czas, który moglibyśmy przeznaczyć na następny projekt i nie daje zadowalających efektów.
Dlatego Adobe Illustrator jest kolejnym krokiem dla osób, które chcą tworzyć bardziej profesjonalne projekty, rozwijać swój talent czy np. pracować nad spójną komunikacją wizualną swojego produktu/marki. Z początku ilość opcji może trochę przytłaczać, ale właśnie od tego jest kurs poświęcony podstawom Adobe Illustrator.
Dodatkowo, wiele produktów bazuje na schemacie Adobe Illustrator, dlatego jego znajomość znacznie ułatwia pracę z innymi aplikacjami.

Co jeszcze oferuje Ci ten kurs?
Otrzymujesz od nas Świadectwo Ukończenia Kursu PJATK, które możesz przedstawić podczas rozmowy rekrutacyjnej na potwierdzenie swoich umiejętności. Dodatkowo, ten kurs przygotuje Cię do egzaminu na certyfikat ACA (Adobe Certified Associate).

Prowadzący:
Tomasz Kowalczyk - już od 12 lat zajmuje się szkoleniami z zakresu oprogramowania Adobe oraz projektowaniem kursów e-learningowych. Prowadzi szkolenia dla Ministerstwa Cyfryzacji oraz największej polskiej firmy z branży modowej - LPP SA. Jest Certyfikowanym Instruktorem Adobe oraz Apple (Final Cut Pro). Ukończył studia doktoranckie z e-learningu na Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych w Warszawie. W obszarze jego zainteresowań znajdują się grafika, fotografia oraz animacja. Prywatnie wielki miłośnik psów.
  • Numer ogłoszenia: 63173379
  • Data wprowadzenia: 14 stycznia 2020
  • Wyświetleń: 6
  • Wyświetleń na liście: 279