KURS JĘZYKOWY COMFORT- LONDYN

powrót do listy

Ogłoszenie nieaktualne

Treść ogłoszenia

Szkoła Embassy Summer od ponad 40 lat specjalizuje się w organizowaniu kursów językowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych w Wielkiej Brytanii, USA, Kanadzie i Australii. Akredytowana jest przez British Council oraz zrzeszona w EnglishUK – co stanowi gwarancję wysokiego poziomu nauczania oraz dobrego standardu zakwaterowania.
Zajęcia lekcyjne prowadzone są w przyjaznej atmosferze, w międzynarodowym gronie studentów. Lekcje oraz ciekawy program zajęć sportowych i rekreacyjnych zapewniają postępy w nauce języka angielskiego i dobrą zabawę.
CHARAKTER SZKOŁY
Do dyspozycji kursantów pozostają: przestronne i dobrze wyposażone sale lekcyjne, jadalnia, hala sportowa, oraz popularne miejsce spotkań młodzieży – Student Union Bar.
LOKALIZACJA SZKOŁY
Szkoła mieści się na terenie nowoczesnego kampusu Southbank University, na południowym brzegu Tamizy, nieopodal Big Ben, Houses of Parliament i London Eye (najbliższa stacja metra: Waterloo) w 1 strefie komunikacyjnej.
LONDYN
Aby uczestnicy kursu mogli poznać Londyn każdego tygodnia organizowane są wycieczki po atrakcjach miasta, kursanci podróżują komunikacją miejską pod opieką kadry szkolnej. Wycieczki całodniowe odbywają się do najciekawszych zakątków Wielkiej Brytanii.

Więcej szczegółów na stronie -> https://www.atas.pl/pl/kurs-jezykowy/1276,kurs-comfort-londyn
Cena
8 890
Adres
Wielka Brytania
Rodzaj szkolenia
Edukacyjne
Więcej parametrów
  • Numer ogłoszenia: 62272100
  • Data wprowadzenia: 11 lutego 2019
  • Wyświetleń: 37
  • Wyświetleń na liście: 841
zgłoś do moderatora
zgłoś do moderatora