Kurs Kosmetyczny - Profesjonalista w branży beauty

Ogłoszenie maxi
Zdjęcie 1 / 2

Kurs Kosmetyczny - Profesjonalista w branży beauty

Cena

4 000

Jestem
Firmą
Rodzaj szkolenia
Zdrowie i uroda

KURS KOSMETYCZNY – PROFESJONALISTA W BRANŻY BEAUTY  w Wanat Clinic Studio Urody w Gdańsku przeznaczony jest dla osób , które chcą nabyć nowe umiejętności, poszerzyć swoją wiedzę oraz zawodowo zajmować się kosmetyką. JESTEŚMY PLACÓWKĄ WPISANĄ DO RIS!
Po zakończeniu kursu kosmetycznego w Wanat Clinic, kursant będzie potrafił przeprowadzić konsultację kosmetyczną, przygotować kartę kwalifikacyjną do zabiegu, przygotować stanowisko pracy, prawidłowo i profesjonalnie określić rodzaj cery, dobrać oraz wykonać profesjonalny i odpowiedni rodzaj zabiegu uwzględniając wskazania, przeciwwskazania i oczekiwania klienta. 
Zajęcia odbywają się w gabinecie wyposażonym w najnowocześniejszy sprzęt. Kursant, po ukończeniu KURSU KOSMETYCZNEGO – PROFESJONALISTA W BRANŻY BEAUTY z łatwością będzie mógł podjąć pracę w gabinecie kosmetycznym i profesjonalnie wykonywać zabiegi. Wszystkie preparaty, kosmetyki, akcesoria, materiały, sprzęt i pomoce dydaktyczne są do dyspozycji kursantów.  Po zakończonym kursie kosmetycznym w Wanat Clinic przeprowadzony jest egzamin teoretyczny oraz praktyczny weryfikujący zdobytą wiedzę i umiejętności.
czytaj więcej
zgłoś do moderacji

Agnieszka Wanat

696118... Wyświetl numer
Polityka prywatności

Lokalizacja

Adres
Gdańsk Morena
Hausbrandta 27u 
Ważne jeszcze 89 dni (do 20.12.2023)
  • Numer ogłoszenia: 65453260
  • Data wyróżnienia: 18.09.2023
  • Data wprowadzenia: 18.09.2023
Zadzwoń SMS
Wróć do góry