Kurs zdalny Wieczorowy kurs Machine Learning

Ogłoszenie nieaktualne

obserwuj
3
Zdjęcie 1 / 3
Cena
2 499
Rodzaj szkolenia
Informatyka

Treść ogłoszenia

Kiedy?
02 września 2021 - 16 grudnia 2021
czwartki w godz. 17.30 - 20.30

Gdzie?
kurs zdalny
z trenerem NA ŻYWO

Cena
Cena kursu: 2 499 zł

W trakcie wieczorowego 68-godzinnego kursu Machine Learning nauczysz się, jak za pomocą języka Python tworzyć modele uczenia maszynowego służące do predykcji oraz klasyfikacji. Podczas kursu dowiesz się, jak wykorzystać środowisko Jupyter Notebook oraz jego zaawansowane funkcje.

To idealny kurs dla osób zapracowanych, ceniących sobie work-life balance. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu, w czwartki.

Dla kogo jest kurs Machine Learning?

Kurs został stworzony z myślą o osobach, które mają już podstawowe doświadczenie w programowaniu w języku Python i chciałyby rozszerzyć wachlarz umiejętności z nim związanych o jego wykorzystanie w Machine Learningu. Nie jest konieczne wcześniejsze bezpośrednie doświadczenie z przetwarzaniem i analizą danych, aczkolwiek pomoże i ułatwi zrozumienie przekazywanego materiału.

Czego się nauczysz?

Narzędzi Machine Learningowych

Zdobędziesz umiejętności niezbędne do pracy w najbardziej pożądanym zawodzie XXI wieku. Będziesz wykorzystywał Pythona w projektach Machine Learningowych – do tego pomogą Ci między innymi biblioteki Pandas, NumPy, scikit-learn oraz Matplotlib. Nauczysz się także wykorzystania niezbędnych narzędzi m.in. Jupyter Notebook.

Pracy z danymi

Przetwarzanie i analiza danych to esencja Machine Learningu. Po zapoznaniu się z niezbędnymi narzędziami i bibliotekami rozpoczniesz dalszą naukę obejmującą m.in.: pracę z plikami, czyszczenie danych oraz modele uczenia maszynowego.

Dobrych praktyk

Czego potrzebujesz, aby uczyć się zdalnie?
  • spokojnego miejsca z przyzwoitym internetem (min. 3 Mbps),
  • komputera z kamerką i mikrofonem,
  • słuchawek - dzięki nim kurs przebiegnie dla Ciebie bardziej komfortowo, a trener i inni kursanci będą lepiej Cię słyszeli,
  • drugiego ekranu (opcjonalnie) - zewnętrzny monitor lub TV sprawią, że nauka będzie wygodniejsza, ale wiemy, że wiele osób radzi sobie bez nich.
Masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dotyczące kursu? Napisz do Agnieszki, która odpowie na wszystkie Twoje pytania: 

[ukryte]   [ukryte]

Więcej szczegółów kursu znajdziesz na stronie: https://infoshareacademy.com/kursy/zdalny-kurs-machine-learning/

 
czytaj więcej
  • Numer ogłoszenia: 64268014
  • Data wprowadzenia: 12.05.2021
  • Aktualizacja: 02.07.2021