Masaż ko-bido i kinesiotaping estetyczny twarzy.

Ogłoszenie nieaktualne

Cena

1 100

Jestem
Firmą
Rodzaj szkolenia
Zdrowie i uroda

Treść ogłoszenia

Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku serdecznie zaprasza do udziału w kursie KOBIDO + kinesiotaping estetyczny twarzy.

KOBIDO - To japoński rytuał piękna prowadzony techniką rozluźniania głębokich mięśni twarzy i ujędrniania skóry, która pozwala na uzyskanie efektu odmłodzonej i wygładzonej skóry twarzy, a także wydobycia naturalnego blasku bez inwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej. To zaawansowana forma stymulacji mięśni twarzy, której rezultaty widoczne są niekiedy już od pierwszego zabiegu.
Face- taping estetyczny – to nieinwazyjny zabieg kosmetyczny polegający na oklejaniu twarzy i ciała specjalnymi taśmami kinesio-tape.  Metoda może być stosowana jako samodzielna terapia lub w połączeniu z masażem, terapią manualną czy drenażem limfatycznym. Kursanci poznają różne formy aplikacji,  które wzmocnią i podtrzymają zakładane cele zabiegowe i efekty masażu Kobido.
 
Dwudniowe szkolenie pozwoli uczestnikom na zdobycie cennej wiedzy i umiejętności praktycznych, niezbędnych do prawidłowego wykonywania masażu Kobido.

Termin: 25-26 lutego 2023 r.
Czas trwania kursu: 20h

Szczegółowy opis oferty oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie: https://www.wsz.pl/kursy-i-szkolenia/masaz-kobido/
 
czytaj więcej
  • Numer ogłoszenia: 65043898
  • Data wyróżnienia: 12.01.2023
  • Data wprowadzenia: 10.10.2022
  • Aktualizacja: 21.12.2022