Nauka gry na gitarze basowej

Ogłoszenie nieaktualne

Nauka gry na gitarze basowej

Cena

120

Jestem
Firmą
Rodzaj szkolenia
Artystyczne

Zapraszamy serdecznie do Pracowni Muzycznej Muzykon we Wrzeszczu, w której organizowane są indywidualne zajęcia gry na gitarze basowej i nie tylko.

Zajęcia prowadzone są przez młodych, pełnych pasji artystów, mających wykształcenie wyższe i będących aktywnymi muzykami na polskich scenach.

Kurs indywidualny:
  • zajęcia 55 min. raz w tygodniu wg ustalonego harmonogramu
  • zajęcia nie odbywają się w święta
  • zmienna opłata miesięczna w zależności od ilości zajęć w danym miesiącu: 120 zł/55 min. (zajęcia indywidualne) lub 160 zł/55 min. (zajęcia dwuosobowe)
  • nieobecność na zajęciach należy zgłosić z co najmniej 24 godz. wyprzedzeniem (sms na nr Muzykonu tel. [ukryte] ) - w miesiącu można odrobić maksymalnie jedną lekcję (ustalamy wspólnie z nauczycielem dogodny termin najpóźniej do końca kolejnego miesiąca)
  • w Pracowni odbywają się koncerty uczniów na których można aktywnie uczestniczyć :)
Prowadzimy także zajęcia indywidualne i grupowe śpiewu oraz zajęcia mieszane nie tylko dla dorosłych, ale także dla dzieci! Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej www.muzykon.pl

W Muzykonie organizujemy również koncerty uczniów, na których mogą zaprezentować efekty swojej nauki i posłuchać innych :)

Organizujemy też warsztaty, koncerty, szkolenia, nagrania i wiele innych wydarzeń muzycznych i kulturalnych, dlatego zapraszamy do polubienia naszych profili w mediach społecznościowych, aby być na bieżąco!
Czytaj więcej

Numer ogłoszenia: 65454259

Aktualizacja: 19.09.2023

Wróć do góry