Pierwsza pomoc przedmedyczna- profesjonalne szkolenia

powrót do listy

Ogłoszenie nieaktualne

obserwuj
4
Zdjęcie 1 / 4
Rodzaj szkolenia
Edukacyjne

Treść ogłoszenia

Już dziś zapraszamy wszystkich pracodawców zainteresowanych bezpieczeństwem pracy do skorzystania z atrakcyjnej oferty BHP Pomorze!

SZKOLENIE Z ZAKRESU UDZIELANIA PIERWSZEJ POMOCY PRZEDMEDYCZNEJ dla pracowników.

Szkolenie prowadzi ratownik medyczny, praktyk z aktualnymi uprawnieniami. Trener realizuje szkolenie na terenie Państwa zakładu pracy (bezpłatny dojazd na terenie Gdańska). Szkolenia składają się z części teoretycznej i praktycznej (m.in. ćwiczenia resuscytacyjne z fantomem).

Po pomyślnym zakończeniu szkolenia każdy z uczestników otrzymuje imienne zaświadczenie (rejestrowane). Ostateczny koszt uzależniony jest głównie od wariantu szkolenia (podstawowe lub rozszerzone) oraz od ilości uczestników. Zapewniamy profesjonalizm i konkurencyjne ceny.

Informacje tel. 507068... Wyświetl numer lube-mail: b...@gmail... Wyświetl e-mail .

Napisz do nas a wyślemy Ci programy szkoleń :-)

Podstawa prawna:

§44 Rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 26 września 1997 r. w sprawie ogólnych przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy"Pracodawca jest obowiązany zapewnić pracownikom sprawnie funkcjonujący system pierwszej pomocy w razie wypadku oraz środki do udzielania pierwszej pomocy. Obsługa punktów i apteczek, na każdej zmianie powinna być powierzana wyznaczonym pracownikom, przeszkolonym w udzielaniu pierwszej pomocy."
  • Numer ogłoszenia: 61271545
  • Data wyróżnienia: 31 marca 2019
  • Data wprowadzenia: 27 lutego 2018
  • Aktualizacja: 13 stycznia 2019
  • Wyświetleń: 1 131
  • Wyświetleń na liście: 450 058