Szkoła dla Rodziców

powrót do listy

Ogłoszenie nieaktualne

obserwuj
Cena
500
Rodzaj szkolenia
Umiejętności personalne

Treść ogłoszenia

Kurs dla Rodziców, którzy chcą udoskonalić swoje metody wychowawcze, zbudować silną i bliską relację z dzieckiem oraz wspierać jego rozwój emocjonalny oraz poczucie własnej wartości.

Podczas cotygodniowych warsztatów w kameralnej grupie będziemy poznawać skuteczne metody wprowadzania dobrej atmosfery w domu a także techniki zachęcania dziecka do współpracy i samodzielności. Dużo uwagi poświęcimy też komunikacji i emocjom dziecka (a także rodzica).
Dzięki uczestnictwie w kursie pozbędziecie się ze swoich domów krzyków, kar, gróźb i awantur. Zastąpicie je wzajemnym szacunkiem i zrozumieniem tak, by wszystkim żyło się lepiej.

Zajęcia odbywają się w poniedziałki w godzinach wieczornych- środy od 18:30 .

Cały cykl obejmuje 7 spotkań po 3 godziny warsztatowe (łącznie 21 godzin).

Zajęcia prowadzone są przez psychologa (dr Magdalena Giers) i pedagoga (mgr Marcin Giers), mamę i tatę- co pozwala łączyć różne perspektywy rodzicielskie, doświadczenie wychowawcze i terapeutyczne.

Uczestnicy otrzymują komplet materiałów dydaktycznych + karty pracy, a po zakończeniu kursu certyfikat, a w razie potrzeby również zaświadczenie dla Sądu (dla rodziców adopcyjnych, rodzin zastępczych oraz w sytuacji rozwodu).

Cena: 500zł od osoby, lub 800zł od pary.
  • Numer ogłoszenia: 62921105
  • Data wprowadzenia: 2 października 2019
  • Aktualizacja: 31 października 2019
  • Wyświetleń: 21
  • Wyświetleń na liście: 1 188